Wpis z mikrobloga

pewnie skyler white z breaking bad tez nie lubiles? I geoffreya z got? xD

@sramnawas: ja np. nie lubię Karolaka grającego ojca z rodzinki.pl. Z tego co się orientuję to jest bardzo dużo nielubiących go osób. I co, to oznacza, że aktor jest wybitny? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 118
@olito:
Cooooo? Kelly przecież była super! Świetne gagi z jej udziałem powstawały i ze względu na to że była zaangażowana w wpisanie scenariusza wcale tak dużo jej nie było.
Najgorszy jest zdecydowanie Andy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Odpowiada za Netflixowe "Never Have I Ever" i jak dla mnie całkiem udana teen drama z tego jest.
  • Odpowiedz
@olito: Uwielbiam Kelly! Za to dołączam do grona ludzi, którzy nie cierpieli Andy'ego. On został stworzony chyba tylko i wyłącznie do hejtowania. ( ͠° °)
Na hejtliście mam jeszcze głupkowatą Erin (wiem, że ona się będzie bronić u wielu facetów urodą) i oczywiście duet Jim-Pam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Dobra ludzie nie ważne kogo lubicie a kogo nie, ważne, że Dwight był najlepszą postacią i zachował poziom do samego końca :)
  • Odpowiedz
@olito: W sumie tak jej nie lubiłem jako postaci, ze po kilku sezonach zacząłem ja doceniać, ze aż tak mnie irytuje. Chociaż Toby i jego zniszczenie życiem mnie bardziej ciekawiło niż Kelly.
  • Odpowiedz
@Barto_: tak jest! Taka niby grzeczna, cichociemna, a tak naprawdę wiadomo.
@ChimerycznyLokator: tu też leci plusik. Już to gdzieś pisałam, że nie można nie docenić niektórych pranków Jima, ale serio mnie wkurzał. Taki figo fago najmądrzejszy, zdystansowany, nie przebiera się, uroczy zdolny leń, taki Oskarek.
I moim zdaniem trochę zmarnowany potencjał roli Meredith. Puszczalska pijaczka to super pomysł, ale nie zawsze wychodziło tak śmiesznie jakby mogło.
  • Odpowiedz
Czasem ktoś jest słabym aktorem i #!$%@? postać.


@Limonene: Ona, Meredith i BJ Novak byli pisarzami tam, a role dostali z przypadku XD

W The office jest tylko jedno pytanie: Czy postać uosabia archetyp jakiegoś pracownika w biurze z wczesnych lat dwutysięcznych?

Ja już kilka takich Kelly spotkałem czy na studiach (jedna nawet też się Kelly nazywała) czy w pracy - więc aktorka dobra.

którzy nie cierpieli Andy'ego


@ChimerycznyLokator: Andy
  • Odpowiedz
@olito: w mojej opinii ta postać była zarąbista. Uosabiała najgorsze cechy różowych pasków, jasne, była przerysowana, ale dawało to komiczny efekt. Jej akcje mnie zawsze rozwalały xD
Natomiast najgorsza postać jak dla mnie to Andy - nieśmieszny, po prostu wkurzający.
  • Odpowiedz
ale że BJ pojawia się w czołówce jako aktor, to xd


@PeggyBundy: Sorry trochę nie ogarniam o co chodzi? Z tego co pamiętam to był scenarzystą najpierw, a dopiero potem dostał angaż jako intern.
  • Odpowiedz