Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@staryalkus: zbyt dużo go nie testowałem i druga sprawa, że jestem starej daty to znaczy bez myszki i klawiatury to nawet nie podchodzę do gier. Mimo wszystko stwierdzam, że konsolka jest w pytę. Dodatkowo bije switcha tym, że już masz masę gierek (bo kto nic nie ma na steamie?) tak więc nie musisz bulić dodatkowej kasy
Edit
Tak jak wspomniał @Medonix: żaden streaming, to zwykły laptop w zgrabnej obudowie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niewiempoco: nie, mam ze steama. Pamiętam, że kiedyś kupiłem w promocji od 1 do 4 ze wszystkim po drodze (SA, VC itd). Niedawno chciałem zagrać na kompie ale miałem jakieś problemy aby odpalić. A tutaj praktycznie wszystko zrobiło się samo, łącznie z instalacją social clubu i zalogowaniem mnie na moje konto w launcherze od rockstara. Wygląda na to, że mam jakoś powiązane konto steama z socialclubem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaitek666: o dziwo bardzo płynnie i zajebiście. Wkurza trochę brak myszki ale jak wyżej wspomniałem, ja z tych którzy nigdy nie grali na żadnej konsoli czy żadnym padzie (team myszka+klawiatura) więc ci którzy są obyci z Plejem lub Xklockiem to będą czuli się jak w domu. Inne fps to nie wiem ale chodzi płynnie a w ustawieniach wszystko na ultra

@bylo_sobie_zycie: niestety nie mam gtav ani rdr2 na steamie więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarcinHulaka: to zwykły steam. Widziałem opcję "offline" jak w steamie z pcta więc na 99% będzie dało radę. Popołudniu będę w chacie to przetestuję