Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak to działa na steam decku? Podejrzewam że #!$%@? nawet na minimalnych

@FLAC: muszę Cię zdziwić. Płynnie i to na maksymalnych. Chociaż jeszcze nie doświadczyłem żadnych spektakularnych wybuchów, pościgów, strzelanin czy czegoś co mogłoby spowodować znaczny spadek fps. Na razie to wykonałem dwie pierwsze misje + swobodna jazda po mieście
  • Odpowiedz
nie, mam ze steama. Pamiętam, że kiedyś kupiłem w promocji od 1 do 4 ze wszystkim po drodze (SA, VC itd). Niedawno chciałem zagrać na kompie ale miałem jakieś problemy aby odpalić. A tutaj praktycznie wszystko zrobiło się samo, łącznie z instalacją social clubu i zalogowaniem mnie na moje konto w launcherze od rockstara. Wygląda na to, że mam jakoś powiązane konto steama z socialclubem


@Ar_0: A miałem o to pytać
  • Odpowiedz
@Ar_0: aż mi się przypomniały czasy jak pracowałem w uk i kupiłem psp i gta zaraz po premierze. Gta w 3D w kieszeni. Na tamte czasy robiło to wrażenie bo w Polsce trzeba było ponad miesiąc a może i dwa pracować żeby sobie to kupić. Wracałem z lotniska autobusem to z 5 młodych chłopaków stało nade mną i patrzyło jak gram xD
Później oczywiście cena spadła i pojawiły się piraty to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ar_0: Dlatego cieszy mnie, że na Steam Decku GTA4 wedle twoich relacji działa super "out of the box". Oby maszynka dobrze ci służyła.

@Sethus: dzięki i tak jak widać działa super :)

@Ar_0: odpala się odrzutowiec w wiatraczkach jak odpali się jakąkolwiek grę czy da się pograć jak człowiek?

@Anon2139: nie, cisza. Przynajmniej na GTA 4. Przy bardziej wymagających grach pewnie będzie znacznie gorzej

@Ar_0: jak to
Ar0 - > @Ar0: Dlatego cieszy mnie, że na Steam Decku GTA4 wedle twoich relacji działa...
  • Odpowiedz
@Ar_0: Ostatnio z nostalgii sobie przeszedłem GTA IV ale do jasnej cholery, dlaczego usunęli multiplayer a nie potrafią sobie poradzić z upierdliwym bugiem który uniemożliwia ukończenie finalnej misji...
  • Odpowiedz