Wpis z mikrobloga

raczej mężczyźni częściej popełniają przestępstwa od kobiet?


@Phyrexia: a może są częściej skazywani niż kobiety na bezwzględną karę pozbawienia wolności?

W naszym matriarchacie można by było pokusić się o takie badania, ale to by zburzyło obraz kobiet.
@lexico: Przecież powyżej OP napisał, że mężczyźni stanowią 40% ofiar przemocy domowej. 60% stanowią zatem kobiety. Teraz odpowiedz mi jak te proporcje mają się wobec sprawców przemocy domowej? Ile stanowią mężczyźni a ile kobiety? Również 60% do 40%? A może 80% do 20%? Więcej? Mniej? Przypominam, że te 40% ofiar przemocy domowej będącej mężczyznami wcale nie musiało jej doświadczyć od kobiety (bo np. od członka rodziny płci męskiej).
@lexico: zawsze mnie zastanawia po co jej odpisywać, świętej pamięci Kahuniak wyjaśnił ją wystarczająco, jak ktoś ma słynny screen to może zapostować, bo ja nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypominam, że te 40% ofiar przemocy domowej będącej mężczyznami wcale nie musiało jej doświadczyć od kobiety (bo np. od członka rodziny płci męskiej).


@Phyrexia: Oczywiście ... /sarkazm

Przecież te 60 % nie musiało doświadczyć przemocy domowej od mężczyzny (bo np. od członka rodziny płci żeńskiej)
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz co to jest przemoc psychiczna. To główna broń kobiet. Taka przemoc jest zgłaszana przez mężczyzn na Policję?