Wpis z mikrobloga

W firmie w której pracuję Mastermedia szukają ludzi na stanowisko magazyniera, więc jak ktoś chce ale ważniejsze ma jakieś doświadczenie w tej robocie to niech składa papiery. udt na wózki mile widziane, praca na 3 zmiany (tydzień tak, tydzień siak, tydzień srak)
Są premie, bonusy, paczki i inne #!$%@?.
Płaca podstawowa ok 4000k netto po okresie próbnym chyba. Z nadgodzinami jak ktoś lubi to 5k spokojnie wyciągnę.

Pisze to bo już zygac mi się chce od tych nadgodzin
#lublin
  • 15
@picasssss1 ja słyszałem z pierwszej reki ze na magazynie jest kolesiostwo, lizanie dupska przełożonym i kręcenie afer za byle gie, a mowila to osoba ktora z reka na sercu polecil bym kazdemu do pracy. I ze pieniadze na jakies durne filmy czy inne #!$%@? muje sa, a na podwyzki dla wszystkich nie
@onomatopeja_: jakieś ziarno prawdy w tym jest ale dla mnie mocno przerysowane, co do podwyżek są co roku inflacyjne dla każdego i bonusowe dla tych co sumiennie pracują. Jak ktoś liczy na najwyższą ale pół roku siedzi na zwolnieniu to sorry, z czym do ludzi. Co do załogi to ludzie są różni jak wszędzie, dla mnie są neutralni i z nikim się tam nie trzymam bo i po co.