Wpis z mikrobloga

Szukanie dziewczyny do związku praktycznie nie różni się niczym od szukania pracy.

CV + list motywacyjny proszę przygotować

Jak pani będzie zainteresowana, to proszę być gotowym na rozmowy kwalifikacyjne.

A jak nie pyknie to i tak jedyny feedback na jaki możesz liczyć to typowe "zdecydowała się na innego, który bardziej odpowiada moim wymaganiom" - o ile dostaniesz w ogóle jakikolwiek feedback.

A nawet jeśli jakimś cudem zdecyduje się dać ci szansę, to po jakimś czasie, czyli okresie próbnym, powie ci że za mało się starałeś.

Warto się starać.

Serio.

#zwiazki #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill
  • 36
@costusmierdzi: "no to jak słyszysz nie, to odpowiadasz "no to nie" i rzygasz na tą laskę, ja nie rozumiem czym się tu przejmować? #!$%@?* ć księżniczki i olewuski, niech nie myślą że będziesz po odmowie dalej się płaszczył. Wam potrzeba chyba dorobić jaj"

Znaczy ja ci powiem tylko z mojego doświadczenia jak to wygląda. Człowiek się stara, daje sporo od siebie, dziewczyna też wydaje się być zainteresowana, a na koniec okazuje
@costusmierdzi: Żeby to co piszesz miało sens i przełożenie w rzeczywistości to facetów musiałoby być tyle samo co kobiet. Obecnie na rynku matrymonialnym w wieku reprodukcyjnym jest nadwyżka 300 tysięcy mężczyzn w Polsce, a dodaj fakt, że część kobiet coraz częściej woli być sama niż z byle kim i przoduje też w związkach z osobami zza granicy, więc liczba potrzebnych kobiet na rynku matrymonialnym może być znacznie wyższa niż te 300
@21374201: i w ogóle jaki przywilej jeśli chodzi o dobór partnerów Xdd gdzie wina jest w tym kobiet?
W tym, że ogólnie na świecie jest mniej kobiet? Że jest wystarczająco dużo facetów którzy spełniają ich standardy? Jaki nonsens.