Wpis z mikrobloga

Tych barberów to już #!$%@?ło całkowicie, chodziłem do jednego od 4 lat, teraz to w sumie dojeżdżałem 35 km bo już nie mieszkam w tamtym #!$%@? (60k mieszkańców), #!$%@? jakoś przebolałem że w przeciągu 6 miesięcy podnosił ciągle ceny z 40 do 80 zł (bez brody), ale janusza chyba #!$%@?ło całkowicie, obniżył czas strzyżenia z 45 minut do 30, przez co nawet nie zostałem równo obcięty i zabrakło czasu na cieniowanie xD. #!$%@? taki interes, poleć mi ktoś dobrego barbera w #katowice

#barber #broda
  • 23
@brakloginuf: Tyle, że nie każdy goli łeb na łyso, jak masz średniej długości włosy to w jaki sposób rozpoznać czy zostałeś dokładnie obcięty i prawidłowo wycieniowany? Dopiero w domu po umyciu głowy możesz sobie sprawdzić. Wcześniej miał na to 45 minut, teraz zmniejszył na 30, był nowy klient więc z pośpiechu #!$%@? posprawdzał i nie obciął dokładnie. Zrozumiałeś bo chyba w prostszy sposób się nie da?
@ZlodziejBilonownic: Zapomniałem, że w Polsce niewiele osób ma włosy, dlatego może wyglądać to na zarzutkę.
Goląc boki na krótko, górę 2x dłużej to zawsze od fryzjera wyjdziesz tak samo obcięty. Tylko gdy masz wymagającą fryzurę, ja np. mam baardzo gęste włosy (lekko kręcone i stojące)(góra 4-7 cm) i boki całe cieniowane od bardzo krótkiej długości stopniowo do tego co jest na górze (fade) i wszystko robione nożyczkami to nie jest to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KELO9550: Well, sam mam gęste włosy, i nigdy problemów z moim fryzjerem nie miałem. A co do tych cen to właśnie dlatego uważam że to zarzutka, bo barber biorący w #!$%@? kasy to powinien nad fryzurą siedzieć choćby 3h a nie "elo, 30min minęło, zapraszam #!$%@?ć"