Wpis z mikrobloga

Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto kierował autem i w konsekwencji sprawa trafiła do sądu. Ten skazał mężczyznę na grzywnę w wysokości 8000 złotych oraz przez rok zakazał mu kierowania wszelkimi pojazdami. Sytuacja miała miejsce przed zaostrzeniem taryfikatora (30 lipca 2022).
#polskiedrogi #prawojazdy #motoryzacja
dashcambandit - Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto ki...

źródło: comment_1664371715CjxJuYVlhLSFw0MtB6RPca.gif

Pobierz
  • 233
@Dolan: boli mnie hipokryzja, to prawda, dlatego pluję na wszystkie konfitury, które zaprezentowały się w tym wątku, jak i wszystkich innych, którzy zgłaszają wykroczenia drogowe, które sami popełniają
@dashcambandit: i to jest książkowy przykład #!$%@? i tu się rodzi moje pytanie DLACZEGO do #!$%@? nie można rozróżniać #!$%@?ów od gapowiczów co na wielopasmówce wyprzedzi na przejsciu inne auto jadąc z 5km/h szybciej i też (gdyby karać na miejscu mandatem po nowemu) taka osoba dostanie 15pkt karnych, przecież to powinny być widełki od 0 do maksymalnej możliwej za dane wykroczenie tak by każdą sytuację na drodzę można było adekwatnie ocenić.
@Szalom: jak uważam, że facet z filmiku to idiota i wyrok słuszny bo stworzył zagrożenie niedostosowując prędkości do sytuacji na drodze tak twoje robienie zdjęć źle zaparkowanym samochodom to totalne frajerstwo XD na szczęście takich jak ty mam wliczonych w koszta i jak na prawdę nie ma już gdzie zaparkować to parkuję niezgodnie z przepisami, dostanę mandat zapłace :)
Nie zdziwiłbym się jeśli włączasz ten folder zdjęć z twoich konfidenckich zapędów
@francoisinho: prawilniak z ciebie seba, obyś nie miał wśród sąsiadów tych złych konfidentów jak np ci ktoś mieszkanie okradnie i będzie wiedział kto to albo nagra na monitoringu ( ͡° ͜ʖ ͡°) no bo przecież nie można donosić na przestępców prawda? A co do prędkości, raz w życiu jakieś 11 lat temu dostałem mandat jadąc 76 na 50, zapłaciłem i od tamtego czasu jeżdżę przepisowo.
@Dolan: sytuacja z filmiku to wykroczenie drogowe. Po raz kolejny odnażasz swoją niewiedzę.

@imargam_2137: czego nie rozumiesz? Jak on przekracza prędkość to jest ok, jak ktoś inny to włącza mu się tryb konfitury. Jak ty rozjeżdżasz zieleń? Tryb konfitura. Przecież on w życiu kołem na trawie na pewno nie był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby ktoś strzelał na oślep z pistoletu będąc w otoczeniu postronnych osób, to zgłosiłbyś to na policję,gdyby jakimś cudem nikt kulki nie oberwał, czy nie? Bo dla mnie to taki sam kaliber wykroczenia.


@Fattek: od ilu km/h w zabudowanym zaczyna się wykroczenie o skali strzelania na oślep w otoczeniu postronnych osób?
@Dolan: ja się dobrze bawie XD jakbym widział że komuś kradna fure albo jakiś patus okrada staruszke pierwszy bym na policje zadzwonił ale wy jesteście właśnie takimi #!$%@? co pewnie na was pluli w szkole i w dorosłym życiu walicie z ucha o bzdury pod płaszczykiem wzorowego obywatela. Jesteście jak ten stary ormowiec 20 lat temu co dzwonił na straż miejską bo dzieci piłkę kopały o ściane i zawsze na takich