Wpis z mikrobloga

Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto kierował autem i w konsekwencji sprawa trafiła do sądu. Ten skazał mężczyznę na grzywnę w wysokości 8000 złotych oraz przez rok zakazał mu kierowania wszelkimi pojazdami. Sytuacja miała miejsce przed zaostrzeniem taryfikatora (30 lipca 2022).
#polskiedrogi #prawojazdy #motoryzacja
Pobierz dashcambandit - Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto ki...
źródło: comment_1664371715CjxJuYVlhLSFw0MtB6RPca.gif
  • 233
@francoisinho: Nie uczyli na kursie, że zbliżają się do przejścia należy zachować szczególną ostrożność? Jak chcesz zachować szczególną ostrożność przy takim #!$%@? xD?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
nie ma gorszego sortu podludzi niż konfitury

@francoisinho: Jest, a są to ludzie twojego pokroju, którzy nawet widząc rozjechane zwłoki własnej matki trzymaliby się dalej jakichś z dupy zasad, bo przecież prawilniak nie donosi.

@nenq123: no popatrz, konfidencie-hipokryto ( ͡° ͜ʖ ͡°) łatwo poszło udowodnienie twojej hipokryzji xD

Wspominasz o mojej Mamie, ale na wspomnienie o własnej takie oburzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konfident 100%, pluję na takich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@francoisinho: Znajdź gdzie w moim poście ubliżyłem twojej rodzinie, chociaż to może być za trudne dla kogoś kto nie potrafi logicznie myśleć. Ja nie życzę śmierci twojej matce i twojej „żałosnej rodzinie". Troglodycie i tak nie przemówicie do rozsądku, bo go nie ma:)
@dashcambandit: Ale to jakas bzdura, po pierwsze rozumiem mandat (jak sie udalo zidentyfikowac tablice) ale nie ma takiego sadu co to zabroni jezdzic i nalozy taki mandat poprzez takie nagranie, takim dowodem mozna sobie dupke podetrzec bo nagranie moze byc zmanipulowane. Banda ludzi co sie tu udzielaja chyba naprawde maja jeszcze malo lat i za malo zyja na tym swiecie. Sad nie wydaje wyrokow z byle gownianego rejestratora, a jezeli wyda
@nenq123: totalnie nie obchodzi mnie twoja matka, to ty wyjeżdżasz z tekstem o matce rodem z gimnazjum, a jednocześnie uważasz, że twojej zagraża samochód jadący kilka metrów dalej.

W prosty sposób unaoczniłem jedynie twoja hipokryzję charakterystyczną dla konfidentów.
@francoisinho: słowo matka w tym wpisie mógłbym zastąpić każdym innym i w żadnym stopniu nie zmieniłoby to znaczenia tego wpisu. Pojmujesz to? Mógłbym tam wpisać siostra, brat, ciotka, dziecko. Myślisz jak idiota. Gdyby coś się stało twojej bliskiej osobie - załóżmy że dziecku w takim przypadku to też byś tak pisał? Chciałbyś żeby ktoś taki jeździł w ten sposób obok szkoły twojego dziecka czy wolałabyś żeby losowa osoba z kamerą spowodowała
@red7000: gość jechał za szybko, ok (choć ciężko ocenić prędkość po takiej jakości gifie), ale jak ktoś swój wolny czas marnuje na to, żeby wysłać taki filmik na policję, mimo że piesi dopiero zbliżali się do przejścia, to współczuję marnego życia

@francoisinho
Myślisz, że #!$%@?ący widział dokładnie gdzie są piesi?