Wpis z mikrobloga

Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto kierował autem i w konsekwencji sprawa trafiła do sądu. Ten skazał mężczyznę na grzywnę w wysokości 8000 złotych oraz przez rok zakazał mu kierowania wszelkimi pojazdami. Sytuacja miała miejsce przed zaostrzeniem taryfikatora (30 lipca 2022).
#polskiedrogi #prawojazdy #motoryzacja
Pobierz dashcambandit - Policjanci otrzymali nagranie z kamerki samochodowej, ustalili kto ki...
źródło: comment_1664371715CjxJuYVlhLSFw0MtB6RPca.gif
  • 233
szkoda mi czasu na ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@francoisinho: Ja #!$%@?, ciągle odpisujesz komuś że niby szkoda ci czasu na niego i że spływa po tobie to co ludzie tutaj piszą, a pultasz się w tym wątku już od 6 godzin bez przerwy do wszystkich xDDDD. Jak ty się kompromitujesz xD.
@imargam_2137: @francoisinho: ale co się tak udałeś na tą prędkość.. Każdy przekracza prędkość i w sumie nie robi to na mnie wrażenia. Ale mimo wszystko nie wyprzedzam na pasach NIGDY. Nigdy nie wiadomo kto tam wybiegnie, wyskoczy, może akurat ma w pełni czarny ubiór i sam mam wideo rejestrator chociaz nie przydał się jeszcze odkad go mam to jednak sam bym się mocno zastanowił nad wysłaniem takiego filmu, bo sam
@nenq123: lewy pas dzieli od pieszego na filmiki jakieś 6 metrów. Gif trwa około 2 sekund. Oznacza to, że pieszy musiałby wbiec z prędkością około 35-40 km/h, żeby zdążyć wpaść pod ten samochód. Inaczej mówiąc musiałby wbiec z prędkością jamajskiego sprintera. Albo po prostu jak bezmózgie cielę.

Jeśli twoja twoja siostra, brat, ciota, dziecko wpadną pod samochód to powiesz, że to wina kierowcy czy zastanowisz się, czy może pod niego nie
@dashcambandit: dobry kolo, już go lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak naprawdę żadnego zagrożenia oczywiście tutaj nie ma.
Gdyby tylko każdy pieszy ogarniał podstawy i wiedział, że się spogląda na 2 pas zza samochody.
Ale kto by to robi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tfu na konfidentów!
@alex-fortune:

on mógł kogoś zabić jakbyś nie przyuważył. Naturalną i prawidłową reakcją jest eliminacja takich ludzi z ruchu drogowego.


Naturalną i prawidłową reakcją to jest zatrzymanie sie pieszego i sprawdzenie z czego kuźwa żyje.
Droga jest dla aut i tyle.
Pociąg też ma się zatrzymywać przed autem, bo może mu zrobić kuku?
No logika po uju.
Pieszy ma 100%szans na bezpieczne przejście. Nawet jakby wyprzedzający jechał tam 200. Wystarczy patrzeć i