Wpis z mikrobloga

Kuchnia do oceny
Obok lodówki duże szafki z tego powodu że na dole jest zmywarka, a nad nią miejsce na kontakty oraz małe agd(ninja 9 in1, blender, ryzowar)
2 wersję, pierwsza z płytkimi szafkami, druga górne głębsze.
Blat laminowany (granit nie dla robaka), servo drive dla szuflady że smieciami

#remontujzwykopem #kuchnia #mieszkaniedeweloperskie
Sylwester_Zwalon - Kuchnia do oceny
Obok lodówki duże szafki z tego powodu że na dol...

źródło: comment_1664344801xv6nkbxsttGKhjUmwRQXUJ.jpg

Pobierz
  • 130
@L____:

duze masz w ogole to pomieszczenie? da sie jeszcze wjechac w stone salonu? Ta ściana tam 2,40m gdzie indukcja to też tak srednio bym powiedział, moze zabraknac


22,5m2 za dużo już tam nie chciałbym wjeżdżać w salon
Indukcja jest już zeskalowana taka jaką chce miec
Mam praktycznie 1:1 z pierwszym projektem.

- Ze zlewem nie jest najgorzej, bo mam zmywarkę, ale faktycznie ciasno.
- Najbardziej przeszkadza niski okap. Chcesz wyciągnąć spagetti z garnka i się nie da, bez ściągania z kuchenki.
- Płyta na wyspie spoko wygląda, ale w praktyce, na podłodze za wyspą będzie wiecznie nachlapane od sosów, tłuszczów itp.
- Mam lodówkę nie w zabudowie i sobie chwalę - więcej miejsca i większy wybór.
-
@Sylwester_Zwalon: pytanie gdzie ma telewizor, nie wiem czy czasem nie na tej samej ścianie co kuchnia, więc żona będzie coś smażyła i będzie mu przeszkadzać oglądać TV, już nie wspominając o tym że tłuszcz będzie pryskał na kanapę/narożnik który będzie obok płyty indykcyjnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to i tak najlepsze rozwiązanie w tej małej kuchni.
@Sylwester_Zwalon: Wpierdziel piekarnik w stronę salonu a nie kuchni. Większość pieczenia to czekanie, a łatwiej zaglądać z poziomu kanapy niż stać w kuchni jak cep. Samą płyte też można tutaj dać i gotować w stronę gości a nie ściany (problem z okapem, ale ja nigdy nie używam i tak)
@Sylwester_Zwalon: 1. servo raczej jeszcze odpuść. Masz pewność, że w każdych warunkach się swobodnie wysunie, nawet jeśli będzie otwarta jakaś szafka obok? Najmniejszy błąd i w najlepszym wypadku masz porysowane meble, a być może nawet połamane :D

2. Gdzie jest wysuwana szuflada na sztućce? Pod nią powinieneś mieć jeszcze 3 (a może nawet 4) szuflady na inne rzeczy. Moim zdaniem im płytsze są te szuflady tym lepiej.

3. Tak jak pisali