Wpis z mikrobloga

Kuchnia do oceny
Obok lodówki duże szafki z tego powodu że na dole jest zmywarka, a nad nią miejsce na kontakty oraz małe agd(ninja 9 in1, blender, ryzowar)
2 wersję, pierwsza z płytkimi szafkami, druga górne głębsze.
Blat laminowany (granit nie dla robaka), servo drive dla szuflady że smieciami

#remontujzwykopem #kuchnia #mieszkaniedeweloperskie
Sylwester_Zwalon - Kuchnia do oceny
Obok lodówki duże szafki z tego powodu że na dol...

źródło: comment_1664344801xv6nkbxsttGKhjUmwRQXUJ.jpg

Pobierz
  • 130
@Sylwester_Zwalon: zabudowałem podobny kształt kuchni ostatnio, lodówka do zabudowy bo to tylko 70 zdaje się - a może nawet 60. W tym ukłądzie wygląda to fatalnie a miejsca nie jest aż tak dużo więcej. Wtedy możesz mieć zamrażarnik i szuflady na tej samej wysokości. Ewentualnie nowe lodówki Samsunga z płaskimi wymiennymi frontami, które mogą mieć dobrany kolor i dobrać takie same fronty szafek, lodówkę podnieść do góry.
Z przodu masz jakiś
@Johnus: last version
obok zlewu jest 21cm przestrzeni, także to nie będzie uciążliwe jak większość pisała, zabudowalem lodówkę, blat 80cm na całej długości, pod tym blatem, szuflady 45cm(mam nadzieję że wystarczy), jest też miejsce na nogi i hokery
Okap prawdopodobnie pójdzie wyżej bo jest na wysokości 165cm(105 dolne szafki, 60 pas pomiędzy)
Sylwester_Zwalon - @Johnus: last version
obok zlewu jest 21cm przestrzeni, także to ...

źródło: comment_1664388237Db3TnzZfupsQWTRMi9bkUn.jpg

Pobierz
@Sylwester_Zwalon: brakuje dużo danych, jaki obiekt, jaki stan osobowy, profil użytkownika i tak dalej więc mocna spekulacja to wszystko. Szafki wiszące muszą być płytsze niż dolne, bo inaczej nie będzie dało się pracować. To zależy od wielkości kuchni na ile możesz je wysunąć, w tym przypadku raczej nie za głębokie. Szuflady 45cm nie są duże, zależnie od materiału blatu do rozważenia poszerzenie i wprowadzenie szuflad 50, najlepiej 55. Szuflady 45, to
@Johnus: Stan osobowy tylko ja, uległy
Mieszkanie deweloperskie, 56m2, aneks+salon 22m2
Te górne plytsze mają 35cm głębokości
Dolne na długości wystającego blatu wstępnie 45cm, mogę dać 55, ale wtedy zostaje tylko 25cm na nogi i hokery
Ten słupek obok lodówki by się przydał bo nie chce wyciągać co chwilę małego AGD i zagracać.
Raczej nikt nie dołączy do mnie bo forever alone
Także problemu z przeciskaniem nie będzie. Jak mieszkałem z
@Sylwester_Zwalon: ok, to już więcej informacji a więc i można powiedzieć coś konkretniejszego.
Jeśli chodzi o odsprzedaż, to ma znaczenie, ale przy takim metrażu i stanie osobowym to jest sens rzeczywiście robić jak wspominasz, choć życzę abyś nie był forever alone.
Możesz zrobić tą szafkę obok lodówki jako "wstawkę" - nie jeden ciągły duży korpus tylko zrobić korpus dolny, górny i wstawić tą szafkę w środku jako "swobodną" (o własnej konstrukcji)