Wpis z mikrobloga

@Sylwester_Zwalon: Jeszcze jedna porada #!$%@?ąc od ustawienia - nie ma sensu ładować się w Bluma.
Blum oczywiście robi dobre sprzęty ale już mocno zawyżają ceny ze względu na swoją popularność.
Zamiast płacić 15zl za jeden zawias kup sobie GTV ZM-ECHC09-3DBEO po 5zl. Jak dla mnie są nawet lepsze bo od razu w zestawie z zaślepkami puszki i mechanizmu.
To samo tyczy się szuflad - standard Bluma tandembox ma schodzące się do
  • Odpowiedz
@Sylwester_Zwalon: Wrzuć rzut z wymiarami od góry to będzie łatwiej coś wymyślić, tutaj to wyglada jakby miedzy szafkami było ok 80 cm przestrzeni. Pamiętaj ze szafki narożne są strasznie upierdliwe w korzystaniu. W szafce ze zlewem syfon zajmuje miejsce i w narożnej zablokuje ci dostęp do głębszej części. Drzwi od piekarnika i zmywarki musza mieć miejsce do otwarcia, jeśli będzie za mało przestrzeni będziesz je pakował stojąc obok.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sylwester_Zwalon czej, czyli nie masz w kuchni możliwości wpięcia do komina? Mimo tego i tak bym zrobił okap żeby wentylatory wyciągnęły parę, trochę schłodziły i puściły na pokój. Zastanawiam się czy w przeciwnym razie nie będą puchły Ci szafki od dołu od pary
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sylwester_Zwalon: Uważaj na połączenie piekarnika i lodówki obok siebie. W teorii powinno to działać. W praktyce po paru latach sprzęty się psują. U mojej ex w domu rodzinnym tak mieli to ustawione i dwie lodówki zajechali. Lodówka musi mieć kilka cm odstępu z każdej strony.
  • Odpowiedz
@tak_tylko_na_chwile: @robertx: @Wyrewolwerowanyrewolwer: poprawione


Teraz problem gdzie dać gniazda dla lodówki i zmywarki
Przechodziłem przez to ostatnio. W mojej lodówce kabel wystaje z góry i ma może 1.2m więc podpiąłem je do podwójnego gniazda do ekspresu który stoi przy lodowce.
Zmywarkę i piekarnik znajomy mi sprzedał patent żeby zrobić gniazdo na kablu pod szafkami-w razie czego zdejmuje blendę i mogę odłączy sprzęty bez odsuwania szafek. Na pewno nie rób
  • Odpowiedz