Wpis z mikrobloga

Kuchnia do oceny
Obok lodówki duże szafki z tego powodu że na dole jest zmywarka, a nad nią miejsce na kontakty oraz małe agd(ninja 9 in1, blender, ryzowar)
2 wersję, pierwsza z płytkimi szafkami, druga górne głębsze.
Blat laminowany (granit nie dla robaka), servo drive dla szuflady że smieciami

#remontujzwykopem #kuchnia #mieszkaniedeweloperskie
Sylwester_Zwalon - Kuchnia do oceny
Obok lodówki duże szafki z tego powodu że na dol...

źródło: comment_1664344801xv6nkbxsttGKhjUmwRQXUJ.jpg

Pobierz
  • 130
@Sylwester_Zwalon: Ja bym poszerzył szafkę nad lodówką i dodał płytę tam przykrywającą bok lodówki po całej wysokości aż do szafki. Tym sposobem masz fajną miejscówkę w przejściu gdzie możesz coś powiesić (klucze, przyprawy, cokolwiek) - mam tak u siebie, polecam, fajnie się spisuje.

Z tego zlewu będzie ci się tragicznie korzystało, może jakbyś zamienił otwór i to coś do suszenia to byłoby lepiej, ale i tak.
Pomyśl o dwukomorowym.

@Sylwester_Zwalon:
@havocki: Jest nawet u nich dostępny. Tj. z aktualnego działu download, tylko do tej podstrony da się dostać albo wyłącznie przez indeksowanie google, albo gdzieś mocno zakopany jest bezpośredni link.
2016 to był ostatni rok kiedy desktop był darmowy (wersja podstawowa, lepsza, zawsze była płatna + 30 dni trial)
@Sylwester_Zwalon: jeszcze ściankę dołóż oddzielającą kuchnie od salonu. Hałas gotującej się wody w czajniku czy włączony wywiew okapu bardzo przeszkadza w oglądaniu tv czy innym relaksie. Do tego zapachy jedzenia w salonie i widok na brudne garnki..
@Sylwester_Zwalon: 1. poprzednie Mirki mają rację, zlew w złym miejscu
2. Pamiętaj że pomiędzy zlewem a kuchenką powinieneś mieć miejsce do przygotowania posiłku tzn. blat roboczy (sam na to lałem, ale to zrobiłem i jest mega wygodnie)
3. Ja bym zabudował tą przestrzeń pustą na dole jakąś półką na wino czy czymś podobnym