Wpis z mikrobloga

Mirki z #pikabu szybka akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Usuną konto, to założe nowe. Tłumaczenie poniżej

Skrócony link ---> tinyurl.com/3bbk3kup

https://pikabu.$ru/story/mobilizatsiya_bolshoyuspekhdlyarossii_9495620

Mobilizacja to duży sukces Rosji

Mobilizacja przebiega zgodnie z planem. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod, które nie mają odpowiednika na świecie, armia rosyjska była w stanie znacznie skrócić czas między poborem a wysyłką na front. Efektywne zarządzanie przyspiesza mobilizację, a niepotrzebne i czasochłonne kroki, takie jak szkolenie rekrutacyjne, zostały wyeliminowane. W efekcie zmobilizowani zostają wysłani prosto na front. Armia ukraińska bezsensownie spędza czas szkoląc swoich żołnierzy przez 5-6 miesięcy na zachodnich poligonach. Rosyjski żołnierz nie musi tracić czasu, bo jest sprawny, silny i gotowy do walki na śmierć i życie.


Niektórzy rekruci już na etapie mobilizacji wykazują niesamowitą zwinność i szybkość. Co świadczy o wyższości żołnierza rosyjskiego nad ukraińskim. I udowadnia, że szkolenie wojskowe to zbędny krok w przygotowaniu żołnierza do udziału w działaniach wojennych. #rosja #wojna #ukraina
zafrasowany - Mirki z #pikabu szybka akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Usuną konto, to założe nowe. T...

źródło: comment_1664196432iSsb8tZMO9PTZpfUsj1IaP.jpg

Pobierz
  • 18
Kurde wrzucaj linka na tinyurl i wrzucaj skrócony tutaj, nie będzie trzeba kombinować. No a twój wpis na 100% spadnie i zostaniesz zbanowany bo to wiadomość niepotwierdzona a potwierdzać tego nikt nie będzie


@Kagernak: Dobra rada, dałem skrócony link. A co do bana to zdaje sobie sprawę, ale mam apkę do generowania numerów telefonu i założę nowe konto.

@gejuszmapkt: Nic ciekawego na razie, żebym sobie nie żartował.
@Mirkoncjusz: są na necie strony z numerami tel na, na które mogą przychodzić smsy i te smsy są wyświetlane wszystkim. Czyli wklepujesz taki nr np w wykop, wykop wysyła sms z kodem weryfikacyjnym, czekasz 15 minut, nic się nie dzieje, powtarzasz pierwszy krok w kilkoma innymi numerami i przy odrobinie szczęścia sms z kodem przychodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szaa: tylko te numery po jakimś czasie wygasają, a administracja lubi sobie od czasu do czasu zrobić akcję "zweryfikuj swój nr telefonu" jak wykopiesz coś dla nich niewygodnego.
@Mirkoncjusz: właśnie mnie dziwi, że nigdy nie miałem tej weryfikacji sms, a konto jeszcze założone przed wymogiem numerów, a banowany byłem nie raz. Co prawda za shitposting, a nie politykę ale mimo wszystko.