Wpis z mikrobloga

@Sepia: Prywatna nie oznacza, że dostaniesz pomoc od ręki. Z usług Luxmedu korzysta wiele firm i u mnie w robocie za abonament płacę chyba 5 zł, więc to nie jest jakaś ekskluzywna opieka medyczna dla wybranych, że termin będziesz miała na zawołanie ¯_(ツ)_/¯ Ja sam jak chciałem się zapisać do specjalisty na badanie to kilka razy musiałem albo siedzieć w aplikacji 24/7 i modlić się o to, żeby ktoś zwolnił miejsce,
@Sepia: Wiem, że to jest "prywatnie", ale myślę też, że doskonale zrozumiałaś, o co mi chodziło. Jak kolega wyżej napisał Luxmed to tylko taki lepiej zorganizowany NFZ, bo to mimo wszystko dalej masówka. I choć do jakości obsługi (jak już uda ci się zapisać) nie mogę się przyczepić, bo do tej pory mam same dobre doświadczenia, to załatwianie terminów, zwłaszcza do specjalistów, to jest dramat i jeżeli masz coś naprawdę pilnego,
@cutecatboy: tak, problem właśnie tym że lekarze "luxmedowi" przyjmują w placówkach Luxmedu w pełni prywatnie i możesz się umówić np. przez znanylekarz... a frajerów abonamentowych wysyłamy do "placówki współpracującej" 20 km od Poznania
@Sepia: Prawdopodobnie w umowie z Luxmed masz zapis, że muszą Cię w ciągu X (1-2 dni pewnie przy interniście i pediatrze) umówić do innej placówki jeśli u siebie nie mają miejsc, do 20km od miejsca zamieszkania. Jeśli to naprawdę ważna sytuacja, to można spakować dzieciaka do samochodu i skorzystać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sepia: nie, po prostu dużo osób zapisuje się w kilku miejscach testując gdzie będzie szybciej, a później nie przychodzą i nie odwołują wizyt. Czasem to jedna osoba dziennie, ale czasem kilka - w każdym razie tygodniowo zbiera się już pokaźna liczba zapychaczy kolejek ¯\_(ツ)_/¯ Ale przede wszystkim w złe miejsce kierujesz pretensje - to nie od lekarza zależy ile osób przyjmie w Luxmedzie tylko od tego ilu i jakim trybem mu
@Sepia: Nie wiem jak jest w luxmedzie ale moja firma ma w umowie z innym dostawca usług medycznych zagwarantowaną dla pracowników dostępność każdego specjalisty w 24h od zgłoszenia. Ale działa to tylko z konsultantem telefonicznie. Może i u ciebie tak jest.