Wpis z mikrobloga

Jest sobie agusia z mojej miejscowości lvl 26. Na stanie ciemny bombelek lvl 3, efekt rocznego pobytu w Portugalii i wielkiej miłości z emigrantem z Angoli (dużo ich tam podobno). Oczywiście ojciec tajemniczo zniknął w 6. miesiącu ciąży. Córką opiekuje się głównie będąca na rencie babcia, matka agusi. Wszystkie trzy mieszkają razem w starym, zaniedbanym domu. Agusia nie pracuje na stałe, dorywczo na pół etatu na call center w mieście wojewódzkim obok. Rok temu agusia znalazła sobie niby beciaka, 45-letni rozwodnik z dorosłym dzieckiem. Pan na wysokim szczeblu w korpo, finanse. Wielka miłość, zabawa w rodzinę, agusia planowała ślub, ale pan się nie palił. Płacił jednak za wszystko.

Niestety na imprezie w Warszawie agusia się zapomniała z Kenijczykiem, pan się szybko dowiedział i zostawił ją z dnia na dzień. I co zrobiła agusia? Na spontanie pojechała więc do Barcelony imprezować, "żeby się otrząsnąć". Agusia jest w miarę ładna, zadbana, zrobiona więc na brak zainteresowania facetów nie narzeka. Wybawi się w Hiszpanii, wróci do Polski i na stówkę szybko znajdzie kolejnego sponsora. I będzie się tak bujać pewnie do 40-tki, na pełnym lajcie, do czasu gdy córka będzie już dorosła. Wtedy ożeni się z bogatym 50-latkiem. A może w międzyczasie się ustatkuje z jakimś dobrym chłopakiem, który przyjmie dar w postaci ciemnego bombelka? Tak czy owak, ona zawsze wygra.

#vejt #p0lka #blackpill #zwiazki
nanotecz - Jest sobie agusia z mojej miejscowości lvl 26. Na stanie ciemny bombelek l...

źródło: pam

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@nanotecz: Nie obchodzą mnie relacje romantyczne/seksualne innych osób, ale tak niesamowicie martwi mnie zajmowanie się dzieckiem. Co kilka lat kolejni wujkowie, żadnej stabilizacji, żadnej przyszłości dla dziecka. Jakbym była samotną matką to naprawdę bym uważała z kolejnymi mężczyznami- w końcu mam pod opieką jedną istotę, o którą muszę zadbać i swędzenie waginy schodzi na drugi plan.
  • Odpowiedz
  • 3
@cacum3: @peszek_leszek a no właśnie przede wszystkim szkoda dziecka, bo nie jest niczemu winne. A babcia chociaż nie jest bardzo stara (56 lat), to poważnie chora, po udarze i ze sparaliżowaną nogą. Niby radzi sobie ze sobą i wnuczką, ale jest jej ciężko. I tak to leci.
  • Odpowiedz
@nanotecz: historia z dupy ale są takie dupeczki co w Londynie skaczą po ciapatych tak długo aż trafią bogatego co nie zostawi po miesiącu. Jedną znałem co 10 lat skakała aż trafiła i teraz buja się z typem po świecie. A córka została w PL z dziadkami
  • Odpowiedz
Zarzutka wysokiej jakości.
Prowadzić profil na Ig by bejtowac na mirko to już dobra odklejka
  • Odpowiedz
@nanotecz: tylko to się nijak ma do rzeczywistości, w Polsce masz od zaebania samotnych matek, których nikt nie chce, chociaż nie są brzydkie, po prostu nikt nie chce zaczynać od czyjegoś save'a.
  • Odpowiedz