Wpis z mikrobloga

@Poli666: rozumiem, że wtedy po prostu byś stwierdziła w ogólny zgeneralizowany sposób, że ktoś gorzej wygląda, ale bez konkretnego zwrócenia uwagi na to, że to kwestia bycia zakolakiem?
@Poli666 faceci z zakolami byliby dla Ciebie niewidzialni, a każdy kontakt z takim ucinałabyś na samym jego początku dając jak najkrótsze i jak najbardziej zamknięte odpowiedzi i wycofując się jak najdalej od takiego osobnika. Kompletne zbywanie i często traktowanie jak powietrze, a nie traktowanie go jak człowieka równego Tobie to już oczywistość. Zakola to katastrofa dla atrakcyjności faceta (ale duże, a nie jakieś norwoody 0-1, czy tam 2). Wykop mówi tylko jak
@Bananek2: pisałam gdzieś wyżej, że mój były partner miał zakola i kompletnie mialam to w dupie i mi się podobał. Wśród mirków widzę panuje jakieś dziwne przekonanie o tym, że wszystkim kobietom podoba się jeden określony typ urody/fryzury u mężczyzn i #!$%@?, nawet jeśli się z tym nie zgodzi to przecież mirek i tak wie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Poli666 podobają się Wam różne typy urody i fryzury ale na pewno nie jest tym typem urody zakolak albo fruzyrą zakola ;p
To co podobało Ci się w Twoim facecie to na pewno nie były seksoooowne zakola xDDD (od wycierania ud oczywiście).
Miał inne zalety które niwelowały tą wadę. Zakola tak czy tak ujmowały mu atrakcyjności. Może nawet jest to jeden z powodów, chociażby był tym mniejszościowym, dla którego już nie jesteście
@Ksut_Melodi: gdzie napisałam, że podobają mi sie zakola albo, że są fajne? Powtarzam- chodzi o to, ze przez wykop ta cecha dla mnie teraz bardzo "wychodzi na przód". Zupełnie niepotrzebnie. Tylko tyle...
@Poli666 zupełnie niepotrzebnie faceci zdają sobie sprawę ze swoich wad i są świadomo tego co ich wyklucza i zabija pożądanie w oczach kobiet? To jasne. Przecież gdyby taki zakolak żył w niewiedzy to byłby idealnym materiałem na betabankomat dla księżniczki 30+ (najlepiej już z bomblami po chadzie, bo gdzie by tak rozprzestrzeniać geny z łysieniem androgenowym. To przecież przysługa dla ludzkości jeśli one wyginą.)
@Poli666 bo tak się składa, że te rzeczy są ze sobą powiązane. Ale lepiej o tym nie wspomnieć, to wcale nie podobna jest. Przecież Ci zakolacy najczęściej zostają kawalerami najdłużej (czyli do 30 i dalej) i oni są na takie dziewczyny skazani. Jakby był to debil bez takiej wiedzy jaka lata tu na wykopie to łatwo byłoby kobiecie takim zakolakim manipulować i owinąć go wokół palca. Chłop by się dowiedział, że jej