Wpis z mikrobloga

w ogóle nie zwracałabym uwagi na zakola

nigdzie nie napisałam, że żywot zakolaka prostym jest


@Poli666: Zakola Schrödingera - jednocześnie mają i nie mają znaczenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Poli666: Możliwe, ale możliwe również że ludzie piszący o tych zakolach, wzroście, symetrii twarzy itp. po prostu piszą z perspektywy użytkowników aplikacji randkowych. Które jak wiadomo skupiają się prawie wyłącznie na wyglądzie.
  • Odpowiedz
@Poli666: Mam tak samo. Wcześniej nie przyszłoby mi to do głowy, często nawet jacyś przystojni aktorzy miewali przecież lekkie zakola i nigdy nie pomyślałbym, że to jakaś ogromna wada.
  • Odpowiedz
@Poli666: oczywistym faktem jest to, że kobiety nie zwracają uwagi na wygląd tylko mężczyźni. Mój kolega jest niski, ma zakola, widoczną skoliozę i co tydzień rucha inną bo ma fajny charakter i zasuwał na psychoterapii
  • Odpowiedz
w ogóle nie zwracałabym uwagi na zakola


@Poli666: oczywiście, że nie zwracasz bo niscy, brzydcy zakolacy są po prostu niewidoczni ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzieś były badania wyszło, że Amerykanki myślą np, że większość mężczyzn ma te 6 stóp wzrostu. Kiedy w rzeczywistości 15% jedynie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu większość facetów jest niewidzialna.
  • Odpowiedz