Wpis z mikrobloga

@staryhaliny: a jakie auta tam jeżdżą jeśli droga jest dla pieszych? Jakieś nowe badania, że znaki powodują wypadki pieszych?

Wiadomo, lepiej ślepo robić to co na zachodzie niż iść swoją drogą
  • Odpowiedz
@Marakuja: tam jest droga w poprzeg, na tym znaku z drugiej strony jest zakaz wjazdu, a te zaślepki wyglądają spoko. Jako mieszkaniec Rzeszowa uważam, że w kategorii marnowania pieniędzy jest to najniższa szkodliwość społeczna czynu.
  • Odpowiedz
  • 4
@gumpa_bobi ale bym zdębiał. Nakaz jazdy środkiem? Dalej mogą jechać tylko chrześcijanie? Może taki nakaz, że na skrzyżowaniu każdy jedzie w tym samym czasie?
  • Odpowiedz
postawili takie 'znaki' w miejscu gdzie autem i tak nie pojedziesz, ale i tak sie zesrali bo znaków dużo


@cabeiu: znaki obowiązują nie tylko kierowców samochodów. Jak już będziesz miał wychowanie komunikacyjne w podstawówce to się tego dowiesz.
  • Odpowiedz
  • 9
Wykopki dały popis swojej elitarności XD.
Miasto wyprodukowało zaślepki do znaków, które zostały zamontowane na starówce. Według niektórych jest to:
- niegospodarność (straty oszacowano na 0.000000000001% budżetu)
- mylenie kierowców (na drodze z zakazem wjazdu)
-stwarzanie zagrożenia (mimo, że policja nie ma zastrzeżeń)
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi:
„Ten na tarczy okrągłej (nakazu) oznacza: „nakaz ruchu mieszkańców Rzeszowa”, a ten na tarczy prostokątnej (informacyjny) „miejsce przechodzenia obok mieszkańców Rzeszowa”, „To jest znak – Tadeusz Ferenc.
  • Odpowiedz
niegospodarność


@Lwke:do jakiej kwoty mogę zmarnować twoje pieniądze?
Zrób mi przelew na tą kwotę, a ja kupię frisbee dla psów bawiących się w parku koło mnie. Będzie lepszy pożytek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Lwke: Może i wygląda dziwnie i jest niepotrzebnym wydawaniem kasy, ale za to jest niezgodne z rozporządzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Odwrotna strona tarczy znaku i tabliczki, jeżeli nie jest wykorzystana do umieszczenia znaku dla jadących z przeciwnego kierunku, powinna mieć barwę szarą. Na odwrotnej stronie tarczy znaku należy umieścić informacje zawierające dane identyfikujące producenta znaku, typ folii odblaskowej użytej do wykonania lica znaku, miesiąc i rok
  • Odpowiedz