Wpis z mikrobloga

  • 3
@gumpa_bobi to znaki do kręcenia cutscenek nowej części assassin's creed, siedziba templariuszy będzie się mieścić właśnie w Rzeszowie a tłem fabularnym będzie wojna na Ukrainie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wyjaśnia Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.


@Lwke: coś w stylu "w naszym kraju przepisy nie przyjęły się, bo ludzie się nie stosują".

Co z tym przelewem, na jaką kwotę mam się szykować?
  • Odpowiedz
kierowców obowiązują znaki po prawej stronie, po lewej są co najwyżej ich powtórzenia.


@Krupier: chyba, że akurat obowiązują też te samotnie stojące po lewej. Teraz są to pojedyncze przypadki,ale może akurat orzez noc wprowadzą coś nowego do przepisów?
  • Odpowiedz
Nie wiem w jaki sposób te zaślepki mogą kogoś wprowadzać w błąd


@Krupier: to coś w stylu efektu Stroopa. Na pierwszy rzut oka może się zdawać, że to prawdziwy znak nakazu (co sugeruje kształt i kolorystyka: prosty biały symbol na niebieskim tle). Za chwilę do ciebie dotrze, że taki znak nie istnieje i nie ma żadnego znaczenia, ale dotrze to do ciebie z większym opóźnieniem, niż to się dzieje podczas typowego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Feargan:

Na pierwszy rzut oka może się zdawać, że to prawdziwy znak nakazu (co sugeruje kształt i kolorystyka: prosty biały symbol na niebieskim tle).


Ale niby jak skoro wiem, że taki znak nie istnieje?
  • Odpowiedz