Wpis z mikrobloga

Rozmowa ze starszymi jest najbardziej głupia i bezowocną rozmową pod słońcem. Żarciki do 27.5 letniego chłopa kiedy sobie kogoś znajdę kiedy ja już tego nie chcę skoro lata mi zleciały. Na co słyszę żartobliwe : zobaczymy za parę lat. Ta, będę stary i będę miał chęci szukać przeoranej baby po 100 knag. To już lepiej samemu na starość zdychać w przytułku z godnością niż zostać betabankowatem śmieciem. #przegryw #blackpill #przegrywpo30tce A najbardziej mnie #!$%@? to, że starzy od pół roku za często zaczynają się o to pytać.
  • 41
@dondonu: no przecież nie pytają się żeby ci jakoś #!$%@? pewnie xD tylko są ciekawi bo pewnie w twoim wieku to już mieli dzieci jak większość ludzi tak naprawdę w tamtych czasach to się miało 19 lat i już po ślubie xd inne to były czasy, ale oni znają tamta rzeczywistość nie trzeba się nad nimi znęcać za to że wychowali się w innych czasach xD
@dondonu zawsze się znajdzie jakaś wykopowa ameba która powie, że takie przemyślenia są niezdrowe. Nie, to zupełnie normalne. Czy do takich idiotów dociera ile to jest 10-15 lat alienacji i 0rowego doświadczenia z kobietami? Tak, to niesie za sobą negatywne konsekwencje ale droga którą wybiera op jest bardziej zdrowa niż ta z grażyną jako betabankomat. On wie, że już nic dobrego go z taką nie czeka i sam nie będzie dla niej
@dondonu: W Twoim wieku miałem podobne myślenie. Zobaczymy czy będziesz miał to samo zdanie jak Ci walnie 40 lat i dopadnie Cię kryzys wieku średniego. Nie ma to jak myśleć tylko o szukaniu najlepszych kobiet które już dawno są pozajmowane. Trzeba było o tym myśleć wcześniej.
@dondonu: Ale co Ci przeszkadza że jakaś różowa się wyszalała i teraz szuka stabilizacji? Miałeś czas na szalenie w wieku tak do 23 roku życia, do 25 roku życia na znalezienie kogoś na stałe bo jesteś już po ścianie. To bądź sam to zobaczysz czym to na starość pachnie. Debilne myślenie jak nic. W czym ta co się wyszalała gorsza to nie wiem.
@daro1: Biorę to na klatę. Nie szukam stabilizacji. Szukam swojej drogi do sukcesu, teraz skupiam się na pieniądzach. Jak dobrze pójdzie stuknie mi robota za 7 netto. Wolę się o ścianę robić niż gnić z kimś kto ma lepsza przeszłość w wyszaleniu niż ja. Chyba że ta osoba będzie mi pozwalać na samotne wypady kiedy ta wyszalana tak pragnąca stabilizacji będzie lubiła nudę.

Ale co Ci przeszkadza że jakaś różowa się