Wpis z mikrobloga

Czy mial ktos z was moze taki stan ze mimo ze mieliscie multum gier, nie chcialo wam sie w nic grac? Taka depresja gracza .. Pelno dobrych gier, duzo zaczete i porzucone. Z tej kolekcji moze ukonczylem kilka gier : max payne3, mafia 1 , rdr2 ( jak dla mnie chyba najlepsza gra jaka powstala i moze to przez nia nic mnie juz nie jara, moze zagram jeszcze raz (ʘʘ) ) reszta pozaczynane, porzucone w polowie lub pod koniec.. I nie jest to kwestia braku czasu bo czas mam. Poprostu mam tak ze nie wiem w co chce grac a w efekcie odpalam gre na chwile a po chwili ide spac lub wlaczam serial. Moze to wina tego ze gry sa teraz na jedno kopyto robione ? A moze od ilosci gier, że w dupach sie poprzewracalo, kasa jest kupuje sie co sie chce a potem lezy i czeka nie wiadomo na co .. Za dzieciaka bylo zupelnie inaczej, kasy nie bylo byla jedna lub dwie gry i gralo sie do porzygu i czlowiek nie mial takich problemow jak teraz (gta sa, gra dziecinstwa). #gry #konsole #xbox #ps4 #ps5 #rdr2 #gownowpis #depresja #xboxone #reddeadredemption2
needer - Czy mial ktos z was moze taki stan ze mimo ze mieliscie multum gier, nie chc...

źródło: comment_1663848771IH8lFsWjURnCheNk3InCv7.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shinyz0: wlasniee za dzieciaka majac gre bylo to cos niezwyklego pamietam do dzis GTA SA siedzialem i tluklem po 10h dziennie ehh to byly czasy i lista kodow wydrukowana () a dzis kupujesz co chcesz i kiedy chcesz przez to nie doceniasz
  • Odpowiedz