Wpis z mikrobloga

Facet zrobił to co wiele kobiet ma w naturze i w jego stronę wysypał się lincz w komentarzach.
Łatwo przeciąć się z księżniczką która kładzie nacisk na to, że facet ma płacić nawet na pierwszym spotkaniu.
P0lki same często się chwalą, że chodzą zjeść w dobrej restauracji na koszt frajerów z tindera po czym w gronie bliskich znajomych wyrażają swoją pogardę dla takich naiwnych beciaków łechcząc sobie ego.

Dlatego w ramach solidarności z postępem, równouprawnieniem i postulatem, że kobiety które uprawiają przelotny seks po za związkiem niczym się nie różnią od mężczyzn którzy to robią zachęcam do pozostawiania potencjalnych partnerek nie spełniajacych waszych wymagań z rachunkiem do zapłacenia.
Umożliwi to zniesienie patriarchatu oraz nieuczciwej i toksycznej męskości.
Pora na postęp na miarę XXI wieku kochani.

#blackpill #tinder #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #takaprawda #natura #bluepill #redpill
alexander_rodriguess - Facet zrobił to co wiele kobiet ma w naturze i w jego stronę w...

źródło: comment_1663801919Rtuf9gXOUU9DVykQZxsWaQ.jpg

Pobierz
  • 29
@bnz44: A dziwiło mnie czemu mam komentarz dopisany do Ciebie
"Spermiarz/rycerzyk" teraz wiem, muszę to poprawić, żeby zapamiętać lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alexander_rodriguess: Jeżeli facet idzie z babą do knajpy i godzi się zapłacić, to niech płaci. Jak chce płacić tylko za siebie, to niech płaci tylko za siebie. Jeżeli babka godzi się zapłacić za wszystko, to niech ona płaci.

Ale uciekanie bez płacenia jest słabe, niezależnie czy robi to facet czy babka. Popierając takie zagrania nie różnicie się niczym od czarnych krzyczących "kill all whites", bo jakiś biały policjant przydusił gościa kolanem.
@sepuqqu:

XD

Facet zrobił to lasce która też tak chodzi nażreć się za darmo czy zrobił to losowej dziewczynie, która nawet zapłaciła by sama za siebie bo chciała poznać jakiegoś faceta a on ją oszukał i kazał za siebie płacić?

Laska która tak traktuje facetów to coorva ale facet, który tak traktuje kobiety i to w ramach zemsty za to, że jakieś inne cipy tak traktują innych facetów to jeszcze gorzej