Wpis z mikrobloga

@pierdonauta zazwyczaj po prostu to źle wygląda, przyjęło się w klasycznej modzie że jak nosi się trzewiki to nogawki się podwija jedno lub dwukrotnie, według mnie wygląda to lepiej
  • Odpowiedz
@stanley___: Kupiłem jedną parę z Palladium kiedyś, ale musiałem odesłać bo nie trafiłem z rozmiarem, a szkoda bo bardzo solidne buty. To twoje, czy zdjęcie z neta? Jak Twoje to jak się nosi, wygodne?
  • Odpowiedz
@Talvi: Moje, moje :p Baggy są bardzo wygodne - fajnie oplatają nogę przez co jest stabilnie. Do tej pory miałem kilka par materiałowych Baggy a dziś pierwszy raz założyłem skórzane. Na metce 28cm (43) ale wkładka mierzona to ok 28,4 i na moje stopy 27,7 są ok.
Co do solidności - ponoć xx lat temu rzeczywiście takie były ale obecnie jakość jest po prostu słaba. Wszystkie jakie miałem materiałowe z
stanley___ - @Talvi: Moje, moje :p Baggy są bardzo wygodne - fajnie oplatają nogę prz...

źródło: comment_1663752338aZXBsAzF3CsSOMWNT1VtYn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@stanley___: Nie przyjrzałem się na tym pierwszym zdjęciu nawet, że są skórzane. Fajne! Oby trzymały się lepiej niż tamte wcześniejsze co się porozklejały. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Skoro już kilka par miałeś, to pewnie musisz być zadowolony z nich. Taka jedna parka długo ci wytrzymywała?

Dzięki za info, tamte akurat na Zalando kupowałem, więc bez problemu ze zwrotem u mnie było. Może się skuszę kiedyś znowu,
  • Odpowiedz
@Talvi: od 5 lat chodzę praktycznie tylko w butach tej marki. Lubię je za wygląd oraz dopasowanej do moich stóp - mam z tym duży problem. Jedna parka takich materiałowych to kilka miesięcy chodzenia i dziura ;) Spróbuj i zobaczymy ile na Tobie wytrzymają.
  • Odpowiedz