Wpis z mikrobloga

Co za bezczelne pytanie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23966632?review=d40f6edc-323e-4a20-8e7e-11192830d1b5

Cytuję:
"Czyli dobrze zrozumiałam, że spłacanie pożyczki pożyczką? Z tego problem po czasie nie wyjdzie dość spory jeśli się to zapętli?"

Zapraszam do plusowania i pytania i odpowiedzi.

Dla niewtajemniczonych: co to jest Assay?



Wybrane dane finansowe za 2021r.:





#assay
#assaymanagement
#assayasi
#finanse
#gielda
#inwestycje
#startup

dodatkowe tagi:
jak inwestuje assay?
co to jest assay?
assay fundusz
assay weksel
assay opinie
jak działa assay
Pobierz
źródło: comment_1663599264xNhUcn8e2HVTggLNw65ZMo.jpg
  • 31
No i od tak długiego czasu nic sie nie zmienilo


@Kolczaneiro:
W jakim sensie nic się nie zmieniło? Przecież jeżeli Assay dalej będzie się rozwijał w tym tempie, to za 5 lat będzie jedną z największych polskich firm pod kątem aktywów - prawie 90 mld zł (plus 250% rocznie). Ale pół roku później koszt odsetek wekslowych przekroczy wartość pasywów. To będzie niesamowite.

ciagle te same posty wpadają?


Nie ukrywam, że ten
Panowie, nie dziwcie się tak, a z tym tematem jest tak jak z cnotliwą prostytutką.

W białych rękawiczkach, w biały dzień.....ten proceder się odbywa. Golenie lub koszenie jeleni....jak zwał, tak zwał.

A słyszeliście takie plotki na mieście, że tam ludzie się ,,wypstrykują,, z tematu....

To mi wygląda trochę tak, jakby się czegoś bali, bo wątpię, aby to były wyrzuty sumienia

Ciekawe, zobaczymy
@Kubszon: Tak.
Dają stałe oprocentowanie. Pod koniec zeszłego roku to było 8-9%, ostatnio 12-13%. Teraz dokładnie nie wiem ile.
Do niedawna podpisywali pożyczkę na rok. Ostatnio słyszałem, że próbują zawierać pożyczki na 2 lata.
@Kubszon:
1. czemu napisałeś 34 mln? Pod koniec 2021r. mieli w krótkoterminowych wekslach 52,7 mln i tyle będą chcieli/musieli zrefinansować w całym roku 2022. Poza tym potrzebują kolejnych środków żeby działać.

2. też mi się wydaje, że mogą mieć trudności.