Wpis z mikrobloga

Co za bezczelne pytanie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23966632?review=d40f6edc-323e-4a20-8e7e-11192830d1b5

Cytuję:
"Czyli dobrze zrozumiałam, że spłacanie pożyczki pożyczką? Z tego problem po czasie nie wyjdzie dość spory jeśli się to zapętli?"

Zapraszam do plusowania i pytania i odpowiedzi.

Dla niewtajemniczonych: co to jest Assay?



Wybrane dane finansowe za 2021r.:





#assay
#assaymanagement
#assayasi
#finanse
#gielda
#inwestycje
#startup

dodatkowe tagi:
jak inwestuje assay?
co to jest assay?
assay fundusz
assay weksel
assay opinie
jak działa assay
virgola - Co za bezczelne pytanie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj...

źródło: comment_1663599264xNhUcn8e2HVTggLNw65ZMo.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: chyba kiedyś musiałeś coś zaplusować, bo mialem taką listę. Ale źle wołałem przez długi czas, więc niczego nie dostawałeś. Jeśli nie chciałeś to przepraszam, już Cię wykreśliłem z listy. Natomiast polecam ten tag, to jest naprawdę ciekawa sprawa z tym assayem i nie wiadomo, jak się skończy. Monitorujemy sprawę i opisujemy kolejne wydarzenia. pozdrawiam
  • Odpowiedz
też nie pamiętam, ale temat ciekawy więc się cieszę


@elf_pszeniczny: To się rozkręca mega powoli, ale nie widzę możliwości, żeby to się nie skończyło w mediach. Albo jako awangardowa i innowacyjna konstrukcja finansowa, albo....
  • Odpowiedz
Przykładowo: próbowałem zasięgnąć języka i wychodzi na to, że żaden fundusz VC (albo duża mniejszość) nie zaciąga zobowiązań od osób fizycznych. Ot, ta właśnie innowacyjność.
Ma to plusy, ale i minusy.
  • Odpowiedz
o #!$%@? chodzi w tych postach? Bo od pół roku sie zastanawiam


@Kolczaneiro: Zastanawiam się czasem dokładnie nad tym, o czym napisała Gabrysia w swoim pytaniu. A Ty co o tym myślisz?
No i jeszcze myślę sobie co o tym myśli KNF i UOKiK.
Zastanawiam się dlaczego UOKiK prowadzi postępowanie wyjaśniające.
Dziwi mnie, że Assay nigdzie nie wyjaśnia na czym polega jego działalność.
Myślę też sobie kto pokrywa straty assay (32
  • Odpowiedz