Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nawet gdybym teraz jako stary przegryw poznał super kochającą kobietę w moim typie to i tak by nic nie dało.. Mam poczucie zmarnowanej młodości, nie wyszalałem się. Całe życie z boku, spokojny, ułożony, monotonne życie to przecież w związku czy małżeństwie tym bardziej byłaby codzienność, rutyna i frustracja obowiązkami. To doprowadziło by do tragedii w postaci rozwodu, szkody dla dzieci. Niewyszalenie się to najgorsze co może być bo będzie dręczyć do końca życia.
Czemu nie wyszaleje się teraz? Bo te czasy minęły i nie mogę do nich wrócić. Nie chodzę do szkoły, nie mam wokół siebie rówieśników, nie spotykają mnie spontaniczne akcje, nie poznaje rówieśników którzy tak jak ja nie mają co robić "po szkole". Wszystko co się wydarzyło za młodu było spontaniczne, przypadkowe i rządziło się swoimi prawami. Takiego czegoś nie da się powtórzyć teraz. Jak by to wyglądało? Stary przygarbiony, zmęczony życiem przegryw jedzie na Ibize za średnią krajową i dobrze się bawi sam? Przegryw albo będzie sam w otoczeniu albo przyciągnie równie przegranych ludzi (albo będzie odrzucał wszystkich) a nie dynamicznych nieznajomych, z którymi będze odwalał akcje. Panny w moim wieku chcą stabilności, ślubu, dzieci a nie zabawy i "dużego dziecka". Młodsze też chcą młodych dynamiczniaków a nie zgarbionego przegrywa ze zmęczoną mordą, który nie ogarnia tiktoka.

#mlodosc #przegryw #feels #samotnosc #starosc #doroslosc #tfwnogf #przemyslenia #blackpill #slub #dzieci #seks #relacje #tinder #nostalgia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632313b51afdc4d5a91ce1c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz