Wpis z mikrobloga

moi dziadkowie wczoraj z dumą ogłosili, że od nowego roku podwyżki dla wszystkich, WSZYSCY będą więcej zarabiać, będzie wyższa minimalna (hura, brawo pis!). Jak powiedziałem, że będą więcej zarabiać, ale też będzie więcej zwolnień, wyższe ceny, podatki, zusy i finalnie na tym i tak stracimy jako obywatele - to powiedzieli, że się nie znam bo jestem za młody. Dziękuję dobranoc.
#inflacja #gospodarka #ekonomia
  • 111
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: Jak przy nowym ładzie powiedziałem dziadkowi, że nagle musze wyłożyć z kieszeni 1400 zł więcej 'ot tak' to stwierdził, że dużo zarabiam i stać mnie na pomoc tym biedniejszym.

Także tak...
  • Odpowiedz
od nowego roku podwyżki dla wszystkich, WSZYSCY będą więcej zarabiać


@neverwalkalone: i co w tym złego by było jakby wszystkim podwyższyć pensje o 5 tysięcy złotych? Bynajmniej by się lepiej żyło naj biedniejszym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@neverwalkalone: bo większość zwierząt typu "prolak bez szkoły" siedzi na minimalnej, więc zeżre nawet gówno spod siebie, by za tą samą pracę, której wartość nie wzrosła, dostać "ŁOD RZOMNDU" więcejkasy do ryja.
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: Moja babcia uważa że pracującym powinni zabrać 500+, niepracującym podwyższyć do 700+ a jej dać albo porządna podwyżkę emerytury albo 15 emeryturę. Pracującym nie powinni nic dawać, bo w końcu pracujemy to zarabiamy. Dramat, może umrze przed kolejnymi wyborami (òóˇ)
  • Odpowiedz
@neverwalkalone:
Niestety pranie mózgów przez TVP działa, już usłyszałem od jednej starszej osoby, że bogatym należy zabierać i dawać biednym emerytom, a od innej, że Tusk reprezentuje interesy Niemiec i tylko PiS może ochronić Polskę.
  • Odpowiedz