Wpis z mikrobloga

moi dziadkowie wczoraj z dumą ogłosili, że od nowego roku podwyżki dla wszystkich, WSZYSCY będą więcej zarabiać, będzie wyższa minimalna (hura, brawo pis!). Jak powiedziałem, że będą więcej zarabiać, ale też będzie więcej zwolnień, wyższe ceny, podatki, zusy i finalnie na tym i tak stracimy jako obywatele - to powiedzieli, że się nie znam bo jestem za młody. Dziękuję dobranoc.
#inflacja #gospodarka #ekonomia
  • 111
  • Odpowiedz
@Natna213:

Moja babcia uważa że pracującym powinni zabrać 500+, niepracującym podwyższyć do 700+ a jej dać albo porządna podwyżkę emerytury albo 15 emeryturę. Pracującym nie powinni nic dawać, bo w końcu pracujemy to zarabiamy. Dramat, może umrze przed kolejnymi wyborami (òóˇ)


smutne jest to co piszesz
  • Odpowiedz
  • 0
@luji Tłumaczenie zwycięstwa PiSu emerytami odcinek 2137.
Po prostu ludzie wiedzą, że Rudy to kłamca i obłudnik dlatego nikt o zdrowych zmysłach na niego nie zagłosuje, bo to jest antypolak.
PiS to matoły, ale w porównaniu do tych pastuchów z PO i Lewicy to i tak wypadają lepiej. Przede wszystkim dotrzymuja słowa.
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: taka mentalnosc w tym bieda kraju. spoleczenstwo podzielone na te z lewej i na te z prawej, na katoli i lewakow, na starych i mlodych. kazdy przeciwko sobie byle by on sam mial lepiej. starzy maja w dupie mlodych bo cale zycie oszczedzali wiec teraz dostaja a mlodzi dzis jeszcze na chilu a za jakis czas masowy exodus i kto zostanie? starzy i schorowani o ile przezyja. tv i politycy
  • Odpowiedz
@Nanuno: Oho, mamy pierwszego pasożyta od „nie lubię PiSu, ALE”. Wiara, że oni wypełniają swoje obietnice wyborcze jest efektem propagandy skierowanej do mniej inteligentnej części społeczeństwa. Wystarczy przykryć kłamstwa wyborcze kłamstwami medialnymi, a taki ciołek uwierzy, że obniżają podatki, chociażby obciążenie wielu osób ciągle rosło.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: somsiadka bez pracy, mąź na czarno. Ledwo wiążą koniec z końcem. 500+ oraz państwo im życie ratuje. Pierwszy raz nad morze pojechały. Po latach w końcu mają telewizor, taki 65 cali i gierki na nim mają, przynajmniej tyle szczenścia zaznajo. Ty tym dzieciokom żałujesz grosza. No stań przed nimi i powiedz prosto w twarz: nie dom, bo jestem egojistom i myślę tylko o sobie.

  • Odpowiedz
Moja babcia uważa że pracującym powinni zabrać 500+, niepracującym podwyższyć do 700+ a jej dać albo porządna podwyżkę emerytury albo 15 emeryturę. Pracującym nie powinni nic dawać, bo w końcu pracujemy to zarabiamy. Dramat, może umrze przed kolejnymi wyborami (òóˇ)


@Natna213: stare przysłowie: "dasz palec, to całą rękę zabiorą". Jak ktoś ma 3 albo więcej dzieci, to pewnie spokojnie wyciągnie 2-3k, więc po co pracować.
  • Odpowiedz
  • 0
@MartwyProsty Typowa gadka lewackiego łba, który nie ma nic mądrego do powiedzenia. Zgrywasz typie oświeconego inteligenta, a słoma z butów wychodzi. Obiecali 500+, 13, 14 emkę, przekop Mierzei, tunel pod Świną itd. - większość kluczowych obietnic spełnili. A wiarygodność to rzecz kluczowa.
  • Odpowiedz
Moja babcia uważa że pracującym powinni zabrać 500+, niepracującym podwyższyć do 700+ a jej dać albo porządna podwyżkę emerytury albo 15 emeryturę. Pracującym nie powinni nic dawać, bo w końcu pracujemy to zarabiamy.


@Natna213: Nie wierzę, że można być aż tak głupim. To jest przerażające. ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@neverwalkalone: no gościu, za Tuska złodzieja to już by polski nie było, czego nie rozumiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Jakbym słyszał przemyślenia moich dziadków, twardych pisowców xddd a potem wielki szok, że tyle mnie kosztuje utrzymanie domu, samochodu i że cokolwiek chcąc kupić jakości lepszej, niż chińskie gówno, trzeba wyłożyć kasę. Ba, oni sami przez wiele lat wychodzili z budżetem na 0 albo na niewielki plus. Nie
  • Odpowiedz