Wpis z mikrobloga

W jednym z libkami się zgadzam - za obecną inflację odpowiada rozdawnictwo.

Tylko, że o ile libki za rozdawnictwo uznają skromny program socjalny w postaci 500+, lub waloryzację emerytur przebraną za kiełbasę wyborczą (13 i 14 emerytury) to jednocześnie nie uznają za nie prawdziwego rozdawnictwa, głównego paliwa inflacji, czyli dziesiątek miliardów złotych bezzasadnie, bez żadnego powodu danych polackim pseudoprzedsiębiorcom w ramach tarcz covidowych.

Ci oczywiście zamiast zainwestować te pieniądze w ich firmy, kontynuować z nich płacenie pensji pracownikom (lub spłacać inne koszty działalności), #!$%@? wszystko na konsumpcję w postaci nowych samochodów, wakacji, codziennego żarcia w restauracjach i remontów ich flipowanych na boku kurników inwestycyjnych...

#antykapitalizm #przedsiebiorczosc #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkuca #bekazlibka
rzulta_gemba - W jednym z libkami się zgadzam - za obecną inflację odpowiada rozdawni...

źródło: comment_1663219129r2iT2BgPgntq2e65VKeZ0i.jpg

Pobierz
  • 53
@rzulta_gemba: jako osoba posiadająca własną gówno działalność skorzystałem z tarczy bo wiedziałem że i tak będę je* czy ja wziąłem czy nie. Jakiś czas temu napisałem że w ramach tarczy jestem za tym aby czasowo zawiesić możliwość odliczania kosztów działalności w jdg i zbierać te koszty z możliwością rozliczenia ich pozniej w czasie recesji (teraz zahamowało by inflację a w okresie recesji taki zastrzyk kasy dałby kopa w dupę gospodarce) to
No tak, bo jak ten Miłosz (ktokolwiek to jest) kupi sonbie beemkę i zje kolacje w szeratonie to ceny beemek pójdą w górę i ceny kolacji w szeratonie pójdą w górę i ja juz nie kupie takiej beemki ani nie zjem juz w szeratonie.


@7160: jak internetu nie było to tylko matka wiedziała żeś głupi xd
Ooo, kolejny komuch na wykopie, korzystający z osiągnięć kapitalizmu do pisania swoich wysrywów. Won do Wielkiej Rasijii, do Wenezueli lub innego komuszego raju, gdzie wredni kapitaliści nie okradają ludu pracującego ( )