Wpis z mikrobloga

@mrszsz @Eteres nie do końca macie racje, mężczyzna może wykazywać powszechnie przyjęte za "kobiece" cechy, pod warunkiem, że jest wystarczająco przystojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GajowyKapota: nie oglądałem, ale mi te słowa "mit męskiej siły" kojarzy się raczej z tematyką mizoandrii i postrzegania wszystkich mężczyzn jako posiadających nadmierną władzę społeczną i ekonomiczną. Nie o tym jest filmik?
Z jakiegoś powodu nowocześni mężczyźni zostają incelami, a stare chamy żyjące przeszłością rozmnażają się i żyją w dobrobycie


@mrszsz: Co za idiotyczna teza. Właśnie wielu inceli to prawicowe kuce głąby z myśleniem, że baba do garów, a oni mają być kochani za to, że są.

Tak samo wielu nowoczesnych mężczyzn ma tabun partnerek, jakieś Biebery czy inni co chwila mają nowe, nawet ten Margot ma kilka kobiet w jednym związku, straszny
I tak zaraz dostsniesz łatkę szowinisty, szura i propagatora „toksycznej męskości” - zawsze w przypadku mowienia faktów


@GajowyKapota: Wasz fakt to jest np promowanie chamstwa, przemocy i braku empatii. DO tego seksualizowanie kobiet, przedmiotowe traktowanie. A potem chlip chlip czemu to toksyczna męskość, a przecież jestem taki męski. No jak sobie narysujesz w swoim notatniku dla 5 latków.
, to przeczytasz że wszyscy z nich chcieliby stworzyć związek z szaramyszka


@Marek_Licyniusz_Krassus: Tak, szara myszka, a jak sprawdzasz to musi
- wyglądać 8/10
- być uległa i bez wlasnego zdania
- mieć własne zdanie i nie być nudna
- robić co chce on i mieć pełną wolność
- seks na zawołanie razem z gwałtem, bo oskarżenia o gwalt są lewackie
- sam niezadbany, gruby, wygląda jakby chciał a nie mógł,
W urywkach, które widziałem wymieniał realne problemy mężczyzn (bezdomność, samotność, brak pomocy, itd.), jednak na końcu stwierdził, że odpowiedzią powinna być budowa wspólnej narracji mężczyzn, tak jak to robią kobiety.


@Eteres: No i dobrze mówisz, ale nie ma wspólnej narracji bo mężczyźni mają ze sobą rywalizować i tak mówi prawica, bo testosteron czyli wyzwiska i lecisz dalej! I dalej pluj na kukolda to poczujesz się bardziej męski!

Żałosne. Promowanie prymitywizmu i
@mrszsz @GajowyKapota To znaczy jakie konkretnie są te fakty? To nie fakty, a zwykłe #!$%@?, człowiek nie składa się jedynie z testosteronu albo estrogenu tylko ma w swoim organizmie około 200 innych hormonów.
Nie jesteśmy sikorkami.
To, że myślicie inaczej, nie znaczy, że są to fakty. Dlaczego kobiety automatycznie mają odbierać wrażliwszego mężczyznę jako mniej atrakcyjnego? Niezłe rozdwojenie jaźni. A czy to nie przypadkiem wy postujecie gównowpisy na tagu pieklomezczyzn etc? Jakie
@Faraluch: @ToksycznySocjopata:

Bo zabawne, że jak pytam wprost jakoś nikt nie umie mi podać gdzie mam się zgłosić po darmowe pieniążki na utrzymanie z racji bycia kobietą, i są mi wysuwane i liczone jakieś stare baby na emeryturze czy samotne patusiary z dziećmi, czyli dyskoteka na którą sama #!$%@?
wytłumacz mi, w jaki sposób jako młoda bezdzietna kobieta państwo opiekuje się mną bardziej niż moim młodym bezdzietnym kolegą


@Faraluch: ale ja się do ciebie osobiście nie odniosłem, nie wiem dlaczego miałbym w takim razie coś ci tłumaczyć. Fajnie że nie jesteś kolejnym pasożytem, szanuję, ale co zmienia twój jeden przypadek? Znajdziesz też przypadki np. mężczyzn patusów, co ciągną hajs z socjalu, a nic nie dorzucają. Mimo takich skrajności to biorąc
Mam wrażenie, że to kwestia wychowania i obserwacji swoich matek, które często właśnie były zależne od swoich mężów. Córki już tego błędu nie chcą popełnić.


@Marek_Licyniusz_Krassus: To tak nie działa. O ile nie wykona się ciężkiej pracy nad sobą i nie przeprogramuje się swojej głowy, to i tak powtarza się wzorce rodziców, to nie jest kwestia jakiejś tam jednej decyzji. U nas najprawdopodobniej to przeprogramowanie nastąpiło pod wpływem feministycznej popkultury promującej