Wpis z mikrobloga

@GajowyKapota:

A ja obejrzałem urywki materiału i końcówkę i powiem, że nie jest to najgorszy materiał.
Sam uważam, że Masnemu zdarza się czasami trochę farmazonić, ale spychanie wszystkiego co zrobi od razu do kosza z napisem "cuckoldwehra" jest przesadą.
W urywkach, które widziałem wymieniał realne problemy mężczyzn (bezdomność, samotność, brak pomocy, itd.), jednak na końcu stwierdził, że odpowiedzią powinna być budowa wspólnej narracji mężczyzn, tak jak to robią kobiety.
Pominął mocno
  • Odpowiedz
@Eteres Mam wrażenie, że sporo kobiet nie chce wchodzić w długotrwałe związki i to obojętnie z jakim mężczyzną. Jak wejdziesz na tag przegryw, to przeczytasz że wszyscy z nich chcieliby stworzyć związek z szaramyszka bo wtedy mieliby sens życia ( a z drugiej strony uważają kobiety za gorszy gatunek ( ͡º ͜ʖ͡º)), ale prawie wcale nie znajdziesz narzekań kobiet, że brakuje facetów do związków, że związek to
  • Odpowiedz
@Marek_Licyniusz_Krassus: bo kobiety nie mają aż tak dużych potrzeb związkowo-emocjonalnych najwidoczniej. Pytasz czemu zmieniły się priorytety kobiet, a może to nie mindset się zmienił? Kiedyś kobiety nie dziedziczyły, nie mogły mieć swoich pieniędzy, nie mogły pracować, nie mogły się uczyć. Jedyne co mogło dać im bezpieczeństwo to mąż, bo inaczej dosłownie zdychały z głodu. A nawet były siłą wydawane za mąż, jeszcze w ostatnim stuleciu. Potem było trochę lepiej, ale nadal
  • Odpowiedz
@Kamokamo: To nie był jednostronny związek, z tego co mówił. Jak ma się fejm i nie traktuje się swojej dupy poważnie to wydaje się ok, ale to już lepiej nazwać taką koleżankę/przyjaciółkę a nie tytułować ją swoją dziewczyną.
  • Odpowiedz