Wpis z mikrobloga

Hej, z różowym idziemy za tydzień na "roczek" do jakiejś knajpy w małym mieście. Różowa jest kuzynką tego małego dzieciaka.

Mówię różowej, że 200zł wystarczy jak damy za parę, ale rodzą się wątpliwości czy nie za mało.

Dla mnie 200zł wydaje się i tak być dużą kwotą, ale ja jestem oderwanym od świata antysocjalnym kolesiem z IT.

Ile powinna dać kuzynka wraz z chłopakiem na roczek dla dzieciora?

#gownowpis #logikarozowychpaskow #pytanie #zwiazki
  • 84
@nibiru lepiej dac prezent niz kase(lepiej to wyglada i ciezej to przeliczyc na kase)
Polecam male ksiazeczki dla dzieci. Kupic pudelko prezentowe wypchac ksiazeczkami i bedzie git. I jest prezent dla dziecka a nie kasa dla rodzicow.

@nibiru: roczek w knajpie xDxD Zabawkę co najwyżej dajcie, a nie kasę na fanaberie, bo ktoś się misi pokazać. Skoro pomyśleli że sobie mogą zrobić z tak trywialnej okazji posiadówkę w knajpie, to chyba ich stać, a jak ich nie stać to są debilami że taką imprezę robią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Re_mi: jak cię zaprosi jakiś bogaty wujek na imieniny w najdroższej knjaoie w mieście i ugości cie jesiotrem, to też wyskoczysz z 2000 zł, żeby mu się zwróciła inwestycja w lokal?
A jak za rok cie na grilla zaprosi to już 23 złote, tak?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nibiru: dla mnie te 200 to aż za dużo, ja tańsze prezenty chrześniakowi daje na urodziny xD
Już nie wspomnę, że jak to urodziny dziecka, to powinniście dać zero złotych, bo to dziecko tych pieniędzy nie zobaczy przecież. Lepiej dać mu coś dla niego
@nibiru: Mi to wygląda jak zbieranie kasy a nie faktyczną okazję. Po co rocznemu dziecku impreza w restauracji? Gości mało obchodzi taka okazja, a solenizanta jeszcze mniej. Na urodziny daje się prezent, powinno się unikać pieniędzy. Wiemy kogo chcemy obdarować, więc prezentem powinniśmy wykazać zainteresowanie tą osobą. Pieniądze tylko obnażają ignorancję (rozumiem wesele jako wyjątek, ponieważ wesele to szczególnie wysoki koszt). Zapytałbym ewentualnie rodziców dziecka co mogłoby być fajnym prezentem -
@SofiaCoppola: ubranka tak, choć to prezent dla rodzica, nie dziecka :)

A pluszaki...To zależy od dziecka, nie kazde ma przytulankę, a roczne dzieci jednak często jescze zasypiają u rodziców na rękach lub u mamy na piersi.
U mnie 2 dzieci i żadne nie jara się pluszakami....
Wszystkie się kurzyły w zasadzie.:(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@agaja o, a jakieś pieluszki? () Jak byłam mala to uwielbiałam spać z pieluszkami, aż do 5-6 roku życia. Uwielbiałam też pluszaki, na zdjęciach widać jak ciągle je dostaje i się cieszę albo śpię z nimi :)
@SofiaCoppola: pieluszki zawsze spoko, jakąś fajną flanelke, są piękne teraz <3 choć to w sunie prezent bardziej dla rodzica i dla mniejszego dziecka :D

Ale no też od dziecka zależy, moi najpierw zasypiali na piersi a potem wtuleni we mnie lub męża :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja nie wiem, co to flanelka :D Lepiej i tak dać rzeczy niż pieniądze, bo mogą je wydać na coś innego niż na dziecko :D

Ooo ale słodziaki () ciekawe, jak moje będą zasypiać :D
@SofiaCoppola: flanela to taki miękki materiał.
Są z niej pieluszki, fajne pod buzię albo do przykrycia wczesnym latem na drzemce na zewnątrz :)

Jezeli będziesz karmic piersią, to masz spora szanse na zasypianie przy Tobie - jak dla mnie bardzo wyhodna rzecz. Po prostu sobie lezysz,a dziecko zasypia :D
Ale też zależy czy Tobie to będzie pasować, bo niektirzy specjalnie uczą żeby dzuecko przy puersi nie zasypiało :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja cudownie, jeśli będzie tak zasypiało :D Wtedy mam więcej wolnego czasu dla siebie :)

Aaaa okej :D pewnie się coś zmieniło od czasu, gdy byłam dzieckiem, ale jakieś parędziesiąt lat temu był inny materiał. Taki biały w kratkę przezroczysta ()