Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1913
Kobieta mieszkająca w Kanadzie, przyleciała na pogrzeb matki i zapomniała dać księdzu kopertę "co łaska" ( )
Mam nadzieję, że dożyję momentu kiedy te sk#%#syny będą klęczeć przed świątyniami i błagać o jałmużne (°°

#katolicyzm #wiara #chrzescijanstwo #pogrzeb #bekazpodludzi #bekazpisu
Pobierz Mega_Smieszek - Kobieta mieszkająca w Kanadzie, przyleciała na pogrzeb matki i zapomn...
źródło: comment_1663136428tBJEuHNi3uhSYpDAWR18rS.jpg
  • 123
@Chris_Karczynski: nie jestem zdania żeby mieli odprawiać pogrzeb za darmo - wolę żeby utrzymywali się z tego niż z dotacji od państwa. Mówię jedynie o tym przypadku, że za swoje chamskie zachowanie powinien kopa w dupę dostać - w końcu to "co łaska"
@Mega_Smieszek Pamiętam jak zmarła moja prababcia i pojechaliśmy do księdza aby aby ustalić pogrzeb w miejscowości w której kiedyś prababcia mieszkała(tam był pochowany jej mąż). Jak powiedzieliśmy jaka jest sprawa to klecha nam powiedzi, że "ta pani tutaj nie mieszkała od 20 lat i nawet nie wiadomo czy była wieżaca" i, że on jej nie pochowa, jak nie będzie zaświadczeń z innej parafi. Moja babcia się rozpłakała się, ją się #!$%@?łem, ale