Wpis z mikrobloga

@Ppolaczek: No dobrze, ja nie słyszałem żeby ktoś tak robił i pewnie Korwin się myli w tej kwestii(że dielerzy dają za darmo działki narkotyków ale dystrybucja przez ludzi którzy sami ćpają jest faktem), ale co do całości ma absolutną racje.
@mariusz-wozniak:

dystrybucja przez ludzi którzy sami ćpają


...a kto ma dystrybuować, jak legalnie nie można? ...ludzie niezainteresowani "tematem"? ...handlarze antykami? ...maklerzy?

co do całości ma absolutną racje


Ja tam widzę, że nie kompletnie nie wie o czym mówi ...co rusz jakieś bzdury
@Ppolaczek: Teraz ja jeszcze raz obejrzałem film i mam wrażenie że jesteś nastawiony antykorwinowo cokolwiek by nie powiedział. Napiszę : mówi, że człowiek decyduje o tym co jest dla niego dobre. (Narkotyki są tak zdemonizowane, że naprawdę niedużo ludzi by tykało nawet gdyby były legalne ) dalej stoworzyliśmy machine rozwoju narkomani, ponieważ są niesamowicie opłacalne na nielegalnym rynku ( na wolnym rynku też by były opłacalne :P ale przynajmniej nikogo by
@mariusz-wozniak:

że jesteś nastawiony antykorwinowo...


prawda

...cokolwiek by nie powiedział


nieprawda

...tylko jak gada bzdury (czyli zazwyczaj)

Teraz powiedz z czym się nie zgadzasz ?


Zgadzam się co do pełnej legalizacji narkotyków. Nie zgadzam się z bzdurami, które wygaduje Korwin w tym filmie. Nie lubię jak ktoś wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia. Śmieszy mnie bezmyślne przytakiwanie każdych bzdur krula przez kuce.

Jak słucham tego pitolenia:

"pierwsza
@Ppolaczek: okej zdażą się bzdury, ale to i tak lepszy kierunek niż populistyczne: "skończymy z narkomanią !" (jeżeli w więzieniach da sie dostac narkotyki to to na pewno się uda)

Tutaj zdaży sie bzdura a taka solidarna polska jak dobrze pamietam chce zwiększać jeszcze kary za narkotyki chyba był kiedyś projekt ustawy o zwiększeniu kar za handel do 25 lat czyli tyle co za morderstwo.

Nawet jeśli gangi nie płacą politykom