Wpis z mikrobloga

Mocarny zarząd mocarnego dewelopera zebrał się na posiedzenie rady zarządu, żeby ustalić sprawę porysowanej ramki w mikrofalówce (cena mikrofali 700 ziko albo cena nowej ramki: 300 ziko).
Za to wszystko w sumie 1133,33 PLN.
I to polubownie!
I ta naprawa mikrofali zajęła im tylko.. Żartuje jeszcze nie skończyli, bo złożyłem roszczenie z polisy OC w życiu prywatnym i podałem likwidatorowi kontakt do Grażynki, żeby mogła sobie to wszystko z nim wyjaśnić i przedstawić dokumentację, oraz sposób jak szkodę za 300ziko plus max 100 montaż załatwić za 1133 ziko. Wiec pewnie zajmie to w sumie minimum pół roku, bo toczy się od 7 maja :D
#wynajem #patodeweloperka #patodeveloper #nieruchomosci #warszawa #sawa
Pobierz v01dtec - Mocarny zarząd mocarnego dewelopera zebrał się na posiedzenie rady zarządu,...
źródło: comment_1663053030KcjhU2GcFMmv8yzzy3PTYl.jpg
  • 52
@Romska_Palo_Ul_Laputa: dlatego potrzebne jest PORZĄDNE systemowe zdefiniowanie praw i obowiązków obu stron. W Szwecji wynajmuję od korpo i nie mogą brać kaucji, jest jasno powiedziane co jest normalnym zużyciem, a co uszkodzeniem (protip: 90% rzeczy, które niszczysz w domu wchodzą w normalne zużycie), oni są odpowiedzialni za AGD, ty tylko dziury w ścianie od obrazków musisz zategować. Do tego jest ogromna Unia Najemców, która wspiera szaraków w walce z korpo w
@ortopliss: tak jest. Mogą wejsc skandynawskie fundusze ze skandynawskimi politykami, a i tak zatrudnia polski management niskiego szczebla, który będzie robił biznes po polsku.

Serio. Ja byłem bardzo miły. Zgodziłem się na wszystkie koszta. Płaciłem w terminie. Ale jak w czerwcu upomniałem się o faktury, żeby to rozliczyć, w lipcu upomniałem się ponownie.
Pani zaproponowała wymianę na mój koszt mebli w kuchni, bo kurde są robione POD WYMIAR tej mikrofali to…
Pani ma maila imie@sawa.pl
Wysłałem w piątek o 16:00 400 maili pod 400 najpopularniejszych imion w Polsce z info, że zgubiłem telefon i proszę o przekazanie sprawy osobie odpowiedzialnej za ten budynek ( ͡° ͜ʖ ͡°).
380 maili odbiło ~20 doszło. Włącznie z Marian- pan prezes ma na imię Marian. Musiała mieć miły weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A mam pomysły na bardziej psychopatyczne
@Romska_Palo_Ul_Laputa: ale żeby nie było samego negatywnego. Wynajmuje biuro od typa. Do rany przyłóż człowiek. Chcesz skończyć wynajem bez wypowiedzenia? Nie ma problemu. Koleżanka się wyniosła. Spoko Wojtek. Siedź sobie sam w tym pokoju. Normalnie wynajmuje go za 2k, ale pozostańmy przy tym co płacisz dopóki niż znajdę nowego najemcy… wtedy dopiero przeniesiesz się na open space.

Albo nie będę musiał zamknąć biznesu jak przyjdzie rachunek za ogrzewanie i prąd :/
@MagicAlonso: ehh no myślałem, że od developera to będzie co innego.
Swoją drogą jak kominiarze wchodzili sprawdzać wentylację to się śmieli, że to jest dwudzieste mieszkanie urządzone identycznie. I żeby nie mieć jednej zapasowaj mikrofali i Złotej Rączki na etacie, która się na tym zna. A co jak się zepsuje i trzeba wysłać na 2 tygodnie do serwisu? Lokator poczeka...
@MagicAlonso mi babka zatrzymała kaucję, bo uprałem trampki w pralce i rzekomo ją uszkodziłem. Rachunków za naprawę nie przedstawiła oczywiście. Na szczęście to było tylko 200 złotych. Ale, żeby robić z siebie złodzieja za takie pieniądze?

Powiedziałem, że nie oddam jej kluczy w takim razie. To jej syn przyjechał do mnie do roboty robić sceny. Trzymał drzwi, #!$%@?ł recepcjonistkę itp.

To były czasy, kiedy nie miałem goldenine ani linkedina, więc jedyną możliwością