Wpis z mikrobloga

Mocarny zarząd mocarnego dewelopera zebrał się na posiedzenie rady zarządu, żeby ustalić sprawę porysowanej ramki w mikrofalówce (cena mikrofali 700 ziko albo cena nowej ramki: 300 ziko).
Za to wszystko w sumie 1133,33 PLN.
I to polubownie!
I ta naprawa mikrofali zajęła im tylko.. Żartuje jeszcze nie skończyli, bo złożyłem roszczenie z polisy OC w życiu prywatnym i podałem likwidatorowi kontakt do Grażynki, żeby mogła sobie to wszystko z nim wyjaśnić i przedstawić dokumentację, oraz sposób jak szkodę za 300ziko plus max 100 montaż załatwić za 1133 ziko. Wiec pewnie zajmie to w sumie minimum pół roku, bo toczy się od 7 maja :D
#wynajem #patodeweloperka #patodeveloper #nieruchomosci #warszawa #sawa
v01dtec - Mocarny zarząd mocarnego dewelopera zebrał się na posiedzenie rady zarządu,...

źródło: comment_1663053030KcjhU2GcFMmv8yzzy3PTYl.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
Zresztą tu Pani Magda też mi nawijała #!$%@?.
-Najmocniej przepraszam, ale jeszcze nie mam wypłąty i zapłacę 3 dni później.
- Nic nie szkodzi Panie Wojtku. Pan to jest super lokatorem. Inni to "nie zapłacę i co mi pani zrobi" "wprowadzę się do pana" "a zapraszam"

#!$%@? to jest najgorsze w tym kraju, że wszystkich trzeba traktować jak psa, bo jak podejdziesz po dobroci to wyrucha Cię bez mydła :/
  • Odpowiedz
@v01dtec: Kto kiedyś wynajmował mieszkanie przez jakieś firmy ten się w cyrku nie śmieje. Wynajmowałem jakiś czas temu mieszkanie w #gdansk przez agencje nieruchomości i to co działo się przy rozliczeniu kaucji to ostra jazda bez trzymanki XD Przyszła pani odebrać mieszkanko, wszystko git zero uwag.
Po tygodniu na meila dostaje:
Dwa spalone halogeny, 100zł sztuka + dojazd fachowca na wymianę 150zł, razem -350zł
Teraz hit, zapleśniała lodówka XD pani, która
  • Odpowiedz
@Gufi1315: też straszyłem, ale chyba myślą, że blefuję.A mam dobrego prawnika , tylko mi szkoda kasy. Bo ja wydam 600 złotych na konsultację, a oni łaskawie zwrócą mi wszystko.
Ale i tak zwrócą, bo ja teraz nie odpuszczę niezależnie ile by miało to mnie kasy i nerwów kosztować.

Na razie mają pewnie wyjaśnianie z likwidatorem z Hestii. Ja nie wiem co taki Pan umie, ale zajmie ich na jakiś czas :)
  • Odpowiedz
Znam sytuację gdzie do kumpla wbiło kilku majętnych przez właściciela dryblasów. Wywaliło Im wszystko z mieszkania i zmienili zamki.


@MagicAlonso: za to właściciel może iść siedzieć, to ścigane z urzędu, wystarczy powiadomić prokuraturę
  • Odpowiedz
Aż sprawdziłem w tej Hestii. No zajmują się już nimi. Poprosili o dokumenty. Ciekawe czy łykną wymianę kuchenki na nową, czy będą drążyć. Chciałbym, żeby podrążyli, ale w sumie to 1k to może mała kwota i Hestia weźmie to na klatę ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@?łem, bo mogłem wspomnieć w zgłoszeniu szkody, że to tylko ramka za 300 złotych była uszkodzona.

v01dtec - Aż sprawdziłem w tej Hestii. No zajmują się już nimi. Poprosili o dokumenty...

źródło: comment_1663061492E6O8a0QHYACRxurIqXvmsE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@v01dtec: 'moga wejsc skandynawskie korpo' - nie ma znaczenia. Korpo to korpo, a posiadanie i wynajmowanie mieszkan przez duze korporacje to patologia. Każde z nich daje troszeczke mniej niż w prawie jest wymagane, bo tak optymalizuja koszta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ulyssos: pracowałem w skandynawskim korpo windykacyjnym i widziałem różnice jak to się załatwia w Szwecji- gdzie tylko przypominali i dosłownie pomagali w wyjściu z kłopotów finansowych oferując darmowe doradztwo, ostrzeganie przed różnymi z czapy inwestycjami typu piramidy czy polisolokaty itp itd.

A u nas to cały biznes polegał na zakupie tzw portfeli długów zawierających długi wątpliwej jakości, przeterminowane, nieściągalne, ale i też niesłuszne i nękaniu tych biednych ludzi na rozmaite wyrafinowane
  • Odpowiedz
@surival: niestety nie wystarczy. Prokuratura i policja w pl nie działają w ten sposób, jak nie podasz im wszystkiego na tacy razem ze swoimi danymi to sprawa zostanie umorzona niemal na 100%
  • Odpowiedz
@v01dtec mam utopione 4 tys zł w kaucji i nadpłatach na media, bo Januszem biznesu chyba liczyli zużycie na słonia. Obawiam się o to samo że pójdę do kancelarii oni napiszą list i pieniądze się znajdą na następny dzień... Ale moje pieniądze za kancelarię stracone... Nie wiem jak to rozegrać.
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od historii opa, to dobra rada dla wszystkich, którzy wynajmują mieszkanie, szczególnie od firmy, która ma tych mieszkań X - zawsze do umowy dołączajcie zrobione przez Was zdjęcia mieszkania/każdego pomieszczenia/sprzętu, najlepiej w kolorze i wymagajcie, zeby była parafka dla każdej strony.

Słyszałem X historii o tym, ze za byle pierdołe firmy liczyły sobie chore kwoty tylko po to, zeby zarobić jeszcze na kaucji.
  • Odpowiedz
@tofu2 wszystko co opisałeś zrobione, udokumentowany kazdy centymetr, mieszkanie oddane lepsze niż było bo w brudzi żyć nie będę... I pieniędzy za kaucję od 2 miesięcy ani widu ani słychu...
  • Odpowiedz
@littledwarf: to jest gówniane w Polsce, udowodnisz, że nie jesteś słoniem, a na koniec dostaniesz tylko tyle, ile ci się należało i ani grosza więcej, za swój czas, nerwy i koszty np. prawnika.
  • Odpowiedz