Wpis z mikrobloga

@mat1989: Bułgaria? :D

Rzeczywiście, jedynie szukaj knajpy z dostępem do plaży, zapytaj ile trzeba zostawić € żeby przygotowali stolik przystrojony i odegrają akcje rodem z filmów romantycznych

Szukaj spacerując knajpy, wymyślaj, aż wejdziesz do tej ugranej. Zazartuj że chyba będą osiwadczyny, bo ktoś stolik zamówił przy morzu, wskazując na stolik przystrojony kwiatami... niewiele trzeba, róża i z trzy świece. xF

Jak jesteś śmieszek, to zapytaj co by zrobiła gdyby to była
@mat1989
Powodzenia, też tak samo zrobiłem. Tylko że na Krecie w Grecji.
Zachód słońca nad morzem, moja lubi oglądać zachody, i jej mówię żeby podeszła tam bliżej morza zrobić lepsze fotki zachodzącego słońca. Ona niczego nie świadoma sobie podeszła a ja za nią na kolana na piasek i czekam aż się odwróci. Po odwróceniu niczego nie świadoma, szok i łzy z emocji, radość. Byli z nami bliscy znajomi i zrobili nam zdjęcia
@mat1989: oswiadczyny na wakacjach to najwiekszy rak jaki moze byc. stawaisz laske przed niezreczna decyzja. Albo przyjmie i beda dobre wakacje, albo nie przyjmie i czlowiek z wakacji ma nic. Mialem znajomego, ktory podczas tripa gdzies po Karaibach sie oswiadczyl i po pol roku powiedzial, przyznal sie, ze nigdy wiecej nie robic tego w takich miejscach. Ilosc stresu przed tym wszystkim jest tak duza, ze sie udziela obu, po wyladowaniu cos
@tumiwisizm: to niby piszesz jako pstryczek, a ja powiem -> kurde, nie kazdy moze se wziac i pojechac dookola swiata i po 80 dniu tulaczki w tajdze się oświadczyć. Tak samo jak często widzę, że niektorzy cisna beke z ludzi, ktorzy jada gdzies do Hiszpanii i np. sami sobie gotuja, a nie przewalaja lwia czesc wakacji na stolowanie sie na miesicie. Ze to niby cebula i tylko janusze robia. A ja