Wpis z mikrobloga

Siemka!

Jako, że ostatnio popularne są challenge z wykopem w kierunku utraty wagi, też się podłączę.

Start 11.09
Waga początkowa 106.1kg
Waga docelowa do końca roku: 90kg

Ogólnie w planie brak słodyczy, brak alkoholu i codzienne ćwiczenia.
Dieta ok 1800 kcal. Licząc, że zapotrzebowanie wyjdzie na poziomie ~2700 kcal powinno się udać.

Planuję też przestawić organizm na spanie w godzinach 23-5:30 i wstawać na pierwszy budzik, by zaplanowane ćwiczenia zrobić rano przed pracą i rzeczywiście mieć czas dla siebie później.

Dodatkowo do celu dodaję 2h nauki, które też będę dopisywał, natomiast myślę dużo ciężej będzie zmierzyć efekt.

Także czas start. Dziś pierwszy dzień, waga sprawdzana rano, ćwiczenia już zrobione i trzeba się brać do nauki.
Zajmę dla siebie tag #thisisacomment ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raport z postępów co niedzielę do końca roku!

#dieta #chudnijzwykopem #trening #cwiczenia
  • 8
@ThisIsAComment: Idealnie żeby w połowie drogi się #!$%@?ć i w kilka dni odbić to co straciłeś w kilka tygodni.

Nie mówię że tak będzie, ale znacznie zwiększasz szanse zaczynajac tak nisko.
@cassiopei: W praktyce nie jest to już coś czego nie robiłem.
Miałem dobre pół roku, gdzie codziennie uczyłem się po 2-3h po pracy. No i w praktyce uczę się tego co lubię.
Ćwiczę też dość regularnie, natomiast waga bardziej wychodzi z nadmiernej ilości jedzenia.
Do alko czy słodyczy też mnie jakoś szczególnie nie ciągnie.

W rzeczywistości powiedziałbym, że są tutaj tylko 2 wyzwania. Poranne wstawanie oraz trzymanie mniejszych porcji.