Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trauma_Teddy: Może odechciało mu się marnować już na nią swoje zasoby.

@SzerszenAzjatycki: bo co? Bo nie czekała na księcia z bajki? On też by chętnie ruchał ile wlezie, tylko znając życie miał za niskie smv i po prostu nie miał dostępu do kobiet. A teraz płacz i krzyk że świat nie jest sprawiedliwy.
facet zalicza panienki: dobre

kobieta zalicza chłoptasiów: złe

podwójne standardy....


@SEBZER: Tak, a o co chodzi? Jak poznasz kiedyś żywa kobietę odkryjesz znacznie więcej zaskakujących różnic.
@WhiskyRomeo: wiem ʕʔ

Każda tak gada, ale tacy faceci dziwnym trafem nigdy nie mają problemów ze znalezieniem partnerki - zarówno seksualnej, jak i do życia.


@SzerszenAzjatycki: to to już inna kwestia, mieszasz przyczynę ze skutkiem. Jeśli masz obycie, umiesz prowadzić rozmowę z kobietą, jestes atrakcyjny emocjonalnie i fizycznie - to oczywiście nie będziesz miał problemu ze znalezieniem partnerki. Nawet jak jesteś prawiczkiem bo masz takie zasady.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trauma_Teddy: Tylko, że seks mężczyzny nie jest kartą przetargową, jak w przypadku kobiety.


Oczywiście że jest. Odmów kiedyś seksu kobiecie, to dowiesz się dlaczego to ja mam rację( ͡° ͜ʖ ͡°)

Seks mężczyzny ma mniejszą wartość.


Chyba Twój xD seks nie ma żadnej wymiernej wartości, poza wartością rynkową w jednym konkretnym przypadkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stosunek to wynik równania, nie przyczyna.

A to,
@Trauma_Teddy:

Oczywiście że jest. Odmów kiedyś seksu kobiecie, to dowiesz się dlaczego to ja mam rację( ͡° ͜ʖ ͡°)


To zupełnie inna kwestia. One są przyzwyczajone że zawsze go dostają i tyle.

Chyba Twój xD seks nie ma żadnej wymiernej wartości, poza wartością rynkową w jednym konkretnym przypadkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stosunek to wynik równania, nie przyczyna.

Ma mniejszą, dlatego to mężczyźni płacą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trauma_Teddy:


Oczywiście że jest. Odmów kiedyś seksu kobiecie, to dowiesz się dlaczego to ja mam rację( ͡° ͜ʖ ͡°)


To zupełnie inna kwestia. One są przyzwyczajone że zawsze go dostają i tyle.


No to je odzwyczaj¯\(ツ)_/¯

Chyba Twój xD seks nie ma żadnej wymiernej wartości, poza wartością rynkową w jednym konkretnym przypadkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stosunek to wynik równania, nie przyczyna.


Ma
@Trauma_Teddy:

Ale to nie ja tu jestem problemem. Przeciętnemu mężczyźnie, przeciętna kobieta jest potrzebna bardziej niż w drugą stronę. Seks z nią również. To dlatego kobieta dostaje (prawie) zawsze, a facet, no cóż, różnie.

To, że mężczyźni mają niższe standardy wynika z biologii i tego, że ponoszą mniejsze konsekwencje ciąży. Ciężko ich za to obwiniać.

Tobie się zdarzyło odmówić x razy. Przeciętna kobieta odmówiła 100x.

Gdyby facet zapytał kobietę o ilość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzerszenAzjatycki:

Przeciętnemu mężczyźnie, przeciętna kobieta jest potrzebna bardziej niż w drugą stronę.


Lol, a to niby dlaczego?xD

To, że mężczyźni mają niższe standardy wynika z biologii i tego, że ponoszą mniejsze konsekwencje ciąży. Ciężko ich za to obwiniać.


Na to jest bardzo proste rozwiązanie. Przestać być skundlonym beciakiem¯\_(ツ)_/¯