Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: ale mógł zapytać o takie rzeczy wcześniej, a nie wielkie zdziwienie że różowa nie spędziła całego życia w piwnicy xD takie rzeczy się ustala wcześniej.
  • Odpowiedz
@wobloblo: ja napisałam, że bzdurą jest, że tylko kobieta może zdobyć doświadczenie na małej grupie osób - to samo jest z facetem, nie musi ruchać 50 lasek żeby zdobyć doświadczenie - 1-2 wystarczą ;-) i jak ktoś tu ładnie wyżej napisał, ze stałym partnerem możesz zdobyć lepsze doświadczenie bo jest rozmowa niż z 50 randomami, których nie znasz i z którymi nie ma komunikacji, a każdy udaje, że mu dobrze,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DzonySiara: BTW ta historia to oczywisty fejk, ale bawi mnie, że autorka uznała, że pozytywnym jest napisać, że gdy facet robi test na szczerość, kobieta i tak klamie xd
Nie polecam czytania całości, bogaty przedsiębiorca, który ma sieć sklepów internetowych i buduje własny dom zaczął bić swoją żonę, bo się dowiedział, że miała kilku chłopaków
Hisotrie oceniam na XD/10
Shatter - @DzonySiara: BTW ta historia to oczywisty fejk, ale bawi mnie, że autorka u...

źródło: comment_1662900106dPguQTe6vUKiTE267X3kSe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@little_muffin: na dziwki faceci sie rzucaja bo sa latwe a niektore nawet za darmo xD
Nikt normalny nie chce sie z nimi wiazac xD

Zycze Ci abys znalazla takiego faceta aby Ci pasowal.
  • Odpowiedz
@Shatter: Nie wiem z kim i o czym Ty tu gadasz ale jak bym się dowiedział po ślubie ze moja kobieta obskoczyła pół miasta to bym ją w #!$%@? zostawił. Po pierwsze dlatego że zbudowała ten związek na kłamstwie. Po drugie większość kobiet nie uprawia seksu „dla zabawy”. Prawie zawsze w tym jest próba „złapania” faceta, w sensie próba jakiegoś zatrzymania go przy sobie.(ofc nie mówię tu o jakimś przypadkowym
  • Odpowiedz
to, ze od tych niedoswiadczonych oczekuje doswiadczenia i nie bycia kloda


@little_muffin: Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia żeby nie być kłodą i można być kłodą mając wielkie doświadczenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wobloblo: przecież napisałem dokładnie to samo - fscet ma prawo mieć preferencje, a jeśli doszło do ślubu bez udzielenia tak ważnej informacji jak podejście do życia łóżkowego, to w sumie nawet kościelny by unieważnili xd
  • Odpowiedz
@Baudi: no tak, ale później sobie wyobraź - jesteś wartościową kobietą - chcesz się spotykać z facetem, który wcześniej był z typową dziwką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję i vice versa. ʕʔ

@Blaskun: zgadzam się, dlatego bawią mnie te dywagacje. Nie ilość partnerów, nie inne cuda, tylko temperament. ʕʔ
  • Odpowiedz
@little_muffin: Ale on nie pisał że tylko kobieta, pisał że kobieta bo to kobiety próbują się tym usprawiedliwiać. I prawdą jest że nie trzeba ruchac 50 lasek. Wystarczy faktycznie jedna. Co do zachowań typów to nie chce mi się o tym rozpisywać bo to tez faktycznie nie jest łatwy temat i masz tez sporo racji. Są osobnicy którzy najchętniej mieli by jedną w domu a przy okazji chodzili gdzie chcieli.
  • Odpowiedz
pisał że kobieta bo to kobiety próbują się tym usprawiedliwiać.


@wobloblo: nie znam takich kobiet. W sensie jak ktoś się #!$%@? to robi to dosyć otwarcie i bez żadnych skrupułów - otoczenie wie jaki tryb życia dana osoba prowadzi.
Jasne jest jakaś ilość ludzi zaburzonych, typu kobiety, które myślą, że to prestiż jak ich misio zaruchał pół osiedla, ale nie oszukujmy się - to patologie. Mi bardziej imponują faceci, którzy
  • Odpowiedz
@little_muffin: nie znasz? A ja znam sporo lasek które spały ze wszystkimi moimi znajomymi. Żadna się nie przyznaje. Nie słyszałem o takich patologiach. Ja mówię o kobietach które udają że tego nie ma bo ich facet ma jakiś wysoki status społeczny i one z tego czerpią profity. Albo wiedzą że to jest i się o to awanturują ale się nie rozstaną bo im się to nie kalkuluje.
  • Odpowiedz
@little_muffin: i na takich patrzysz ? Facetów którzy mogli by mieć dużo kobiet i korzystać a nie korzystają? No niestety ale żeby być z kimś takim to trzeba mieć też dużo do zaoferowania.
  • Odpowiedz
@wobloblo: i skąd o tym wiesz, że spały i że się nie przyznają? Przecież ty wiesz. Wystarczy, że podejdziesz do jej nowego chłopaka i powiesz "twoją laskę miało pół miasta".
Co do kobiet, którym się to niby kalkuluje - często mają problemy ze sobą, niepewne siebie, niezaradne. Dłuższy temat. Często tak wychowane, że bez faceta są nikim, więc muszą mieć jakiegokolwiek, byle by jakiegoś mieć.
  • Odpowiedz
@little_muffin:

i skąd o tym wiesz, że spały i że się nie przyznają? Przecież ty wiesz. Wystarczy, że podejdziesz do jej nowego chłopaka i powiesz "twoją laskę miało pół miasta".


Wiem o tym że spały bo mi gdzieś mi np. wpadały w oko a się szybko okazywało że spały z ludźmi których znam. Nie policzę ile razy miałem taką sytuację że ktoś mi wpadł w oko i przy przypadkowej rozmowie z ziomkiem się okazywało że on się z nią już kiedyś spotykał i spotykał się też z nią ten i tamten. W męskim gronie, chcąc nie chcąc, się takie rozmowy pojawiają. I tu zacytuje sam siebie z innego
  • Odpowiedz