Wpis z mikrobloga

Jeśli się udzielasz na #przegryw #depresja lub masz myśli #samobojstwo (lub śledzisz nieważne - po prostu źle się czujesz i nie wiesz czego się chwycić) i chcesz coś z sobą zrobić oraz jesteś z #torun całkowicie non profit pomogę takiej jednej osobie złapać zajawkę na #silownia może pomoże mu hobby, sport i rozmowa - lubię gadać. Całkowicie nie chce nic - po prostu poświęcę chwile czasu, aby komuś było lepiej - nie chce ani zdjęć Twojej przemiany ani opisywania efektów tego "eventu". 1-2 razy w miesiącu pójdę z Tobą na siłownie (idealnie jakbyś mógł trenować rano), ułoże Ci plan dieta/trening jak normalnemu klientowi. Brak haczyków - za darmo.

Oczywiście napisać na priv

#mikrokoksy #mirkokoksy #chudnijzwykopem #zdrowie #odchudzanie #zagubo
Kasahara - Jeśli się udzielasz na #przegryw #depresja lub masz myśli #samobojstwo (lu...

źródło: comment_1662837725KNpFP9fbbeDbRfXIl2HuFD.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@jamlowski: Ja na przykład chodzę na siłownię, a i tak udzielam się na takowych tagach. Pakowanie muskułów nie zmienia faktu, że nie mam social skillów i nie umiem poznawać ludzi.
  • Odpowiedz
@Kasahara: trochę się łapie na te kryteria ale trenuje już od paru lat. Chciałem wejść na bombę ale niedawno przeczytałem twój wpis o tym że to uzależnia jak alkohol i dragi to zrezygnowałem, dzięki.
  • Odpowiedz
@Kasahara: ehh szkoda że już nie mieszkam w Toruniu, tylko pod Białoruską granicą

jak pisałem od zawsze że przegrywam geograficznie to mnie wszyscy wyśmiewali

1) w Krakowie jedyne pary na Tinderze
2) w Toruniu jakiś anon do którego możnaby się było po prostu odezwać, a nawet by nie wyśmiał że ledwo 80kg biorę na klatę i na więcej nie startowałem
  • Odpowiedz
@Kasahara: Podbijam, również chętnie pomogę. Jestem managerem, zarządzam bezpośrednio kilkuset osobami w branży modowej i na codzień zajmuje się rozwiązywaniem problemów innych ludzi. Chętnie pomogę zmienić komuś swój wizerunek, pogadać o tym co można zrobić dla siebie w kwestii samorozwoju. Jak rozmawiać z ludźmi, poczuć pewniej w otaczającym świecie. Ustalić priorytety. @Kasahara pozwolę sobie odezwać się do Ciebie na pw. #przegryw #depresja #torun
  • Odpowiedz