Wpis z mikrobloga

otóż wynająłem sobie mieszkanko co by wyprowadzić się od pierwszej żony.
I powiem wam, że to co się na rynku odjaniepawla to ja nie wiem.
Mieszkałem tam pol roku i pech chciał, że sprzątając porysowalem mikrofalę myjąc ją szorstką stroną zmywaka.
Bo potężny deweloper zamontował tam mikrofalę do zabudowy za 699pln rysującą się od samego patrzenia.
No ale kij, podpisałem protokół i mówię, że spoko, wezmę to na klatę.
I developer, właściciel kilku apartamentowców w Warszawie, Sopocie i gdzieś tam jeszcze nie jest w stanie znaleźć tej mikrofali i proponuje wymianę mebli, bo zostały zrobione pod to cudo. Tak dobrze czytacie. Chcą wymieniać meble w kuchni z powodu porysowanego panelu kuchenki mikrofalowej za 699. Bo ich pracownicy nie wiedza czym się różni wymiar komory roboczej od panelu i że wszystkie te urządzenia są zestandaryzowane.
Aż się wystraszyłem, że jeszcze nie będzie takich mebli i podłogi tez trzeba zrywać.
Wiec znalazłem im ta mikrofale miesiąc temu. Dalej nie rozliczyli. Wyprowadziłem się w maju, 6 miesiąc minął od wyprowadzki. A oni do tej pory nie rozliczyli 3,5k kaucji, mimo, że w umowie maja na to 14 dni.

I jeszcze ton: „Sam pan sobie tego życzy”. Bo śmiałem zwrócić uwagę, że ja się zajmuje programowaniem a to oni budują i wykańczają domy…

Sawa, Sawa Solec Residence - nie polecam ..

#wynajem #patodeweloperka #pieklomezczyzn #warszawa
Pobierz v01dtec - otóż wynająłem sobie mieszkanko co by wyprowadzić się od pierwszej żony.
I...
źródło: comment_1662760890Mrt3jgM2ZYY33DuYCgRJs2.jpg
  • 12
@MilionoweMultikonto: pewnie tak, ale po pierwsze to trochę dużo 3,5k za mikrofale.
Po drugie to ja mam OC w życiu prywatnym. I min dlatego babeczce przy wyprowadzce powiedziałem, żeby wymieniła co trzeba i potracila z kaucji i tylko wziąłbym se ta mikrofale do nowego domu. No ale nawet nie mam jak zgłosić szkody bez faktur. A zreszta pójdę do ubezpieczalni zgłosić szkodę z maja? Spuszczą mnie na drzewo
@analboss: No to korpo to tragedia. Urządzili mieszkanie w stylu hotelowym ale tylko wygląd. Natomiast sprzęt totalnie najgorszej klasy. Mówiłem. Stolik z Jyska za 69pln, który był porysowany już w momencie kiedy wynajmowałem, No ale porysowalem bardziej. Ta mikrofala za 699pln, kuchenka udająca płytę indukcyjną, a tak naprawdę będąca najtańsza elektryczna płytą grzewczą-bo szkoda było dopłacić kilkaset złotych. I za #!$%@? nie da się tego doszorowac-a gotowałem na tym dosłownie kilka