Wpis z mikrobloga

Planuje kupić pierwszy trenażer do kręcenia wieczorami. Ponieważ rodzinka będzie spać za drzwiami to w grę wchodzi tylko DD. Domyślam się, że będę jeździł 4-6h na tydzień (obecnie na dworze robię średnio z 50km na tydzień). Rower to MTB że sztywnymi osiami (Indiana storm x7).
Zastanawiam się czy jest sens kupować coś więcej niż Elite Zumo?? Jest to interaktywny trenażer z szacowanym pomiarem mocy. Dla początkującego amatora chyba nie ma sensu inwestować w trenażer z czujnikiem mocy?
Myślę, że będę chciał się pościgach z innymi a nie tylko oglądać seriale w trakcie jazdy.
Planuje zakup w Decathlon ze względu na łatwy ewentualny serwis, używanego raczej nie aby zminimalizować szansę na awarię.
Jakieś rady?? O czymś nie pomyślałem?
#trenazer #rower
  • 10
Ponieważ rodzinka będzie spać za drzwiami to w grę wchodzi tylko DD


@Segor: Z mojego doświadczenia to tylko stacjonarki są w miarę ciche.
@alteron: zastanawiałem się czy karimata nie da rady? I czemu wziąłeś suito? Kosztuje teraz 500 zł więcej, a w sumie dla amatora nie ma nic potrzebnego?
@bloodguy: Jeszcze nie kupiłem. Ale chyba jednak zdecyduje się na suito. Co ktoś napisze, że ma suito to jest zadowolony. A z tym zumo to jednak sporo wpisów o jakiś tam problemach.
@bloodguy: ale tłumacze to sobie tym, że suito jest dużo popularniejsze. Ten model jest normalnie w dystrybucji dostępny, a zumo był dostępny tylko w jakimś tam jednym markecie i teraz w Decathlon. Poza tym, w 2021 suito bodajże był poprawiany, właśnie że względu na problemy?