Wpis z mikrobloga

@SherlockM: Ładnie pani mówi. Bez kija w du*ie. Pan Jaszczomp nie będzie miał latwego czasu w najbliższych miesiącach.
Ciekaw jestem jak teraz rozkładają się głosy w RPP. Ile osób za zaostrzaniem polityki a ile za kiszeniem realnej stopy w okolicy -10% jak mamy teraz
@kaczafi8: Nie jestem ekonomistą ani czlonkiem RPP. Ale na mój prosty chlopski rozum RPP nie powinna dopuszczać do głosu najdroższego standupera kraju który ośmiesza ten urząd. Mimo, że pan prezes wydaje się sympatyczną osobą to to jest po prostu ośmieszające i obniża renomę NBP.
I tak rada powinna sygnalizować, że będziemy podwyższać stopy nawet do 16% jeśli inflacja nie zrówna się z poziomem stopy procentowej. Ale podwyżki powinny być stopniowe. Czyli
@random123xdxd: głuptak z ciebie jest i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) słuchaj pana profesora bo może jest jaki jest i odrobinę za słabo chłodzi nastroje rynku ale ma racje że tutaj winne są czynniki zewnętrzne. podnosząc podczas kryzysu energetycznego stopy do poziomu inflacji to jak człowiekowi którego boli głowa doradzić żeby sobie ją #!$%@?ł przy szyi to przestanie go boleć ( ͡° ͜ʖ ͡°