Wpis z mikrobloga

przecież ty mu radzisz teraz przejść na stałe, to kogo mam wołać xD


@francoisinho:

i nie wolasz na temat a przeciez kredyt mozna refinansowac- wiec jak stopy spadna to se zmieni- to niemozliwe?

A obecnie stala stopa nie jest nizsza od zmiennej? Pamiętam, ze twierdziles ze to niemozliwe i po raz kolejny udowodniono ze sie mylisz.
A teraz ide sie pakowac kupic gofry za kase z wakacji kredytowych ( ͡ ͜ʖ ͡)


@KakaowyTaboret: ja niedługo wylot nad Adriatyk. (ʘʘ)

Skąd my mamy na to kasę? Przecież zakredytowani pod korek jesteśmy. :/
ja niedługo wylot nad Adriatyk. (ʘʘ)


@Krupier: ja nie jade za granice bo daleka droga z dzieckiem to nie to, a ze uwielbiam góry (mieszkam nawet blisko nich) to jade w góry. Adriatyk- bleee nie wiem co fajnego w siedzeniu nad wodą, ale co kto lubi. Niektorzy wola wynajmowac bo po 20 latach na roznicy miedzy kredytem a wynajmem kupia nieruchomosc za gotowke.
@KakaowyTaboret: tzn. nie jadę siedzieć nad wodą, też tego nie lubię na dłuższą metę. Chwilę poplażuję (mam namierzoną odludną plażę), wykąpię się i dzida dalej bo robię objazdówkę wynajętym samochodem.

Góry też uwielbiam, niedawno wróciłem z czeskich Broumovskich stenów (aczkolwiek to skałki bardziej). Jeny, jak tam było pięknie. (ʘʘ)

Jeszcze w październiku gdzieś chcę uderzyć połazić, chciałem Tatry, ale ja ze Szczecina mam bliżej w niemieckie Alpy
Góry też uwielbiam, niedawno wróciłem z czeskich Broumovskich stenów. Jeny, jak tam było pięknie. (ʘʘ)


@Krupier: serio? Do Czech też mam dośc blisko- a jak czeskie piwo? Warto czy nie warto? Kiedys nawet zmienialem receptury piw i tak troche zawodowo bym zerknal.
@KakaowyTaboret: na bank za kilka minut wejdziesz i znowu będziesz #!$%@?ł swoje farmazony, to całe twoje życie xD

Gofry? Wow, ale mi zaimponowałeś xD jak ty na to zebrałeś tyle hajsu w swoich gównianym życiu xD?

@Krupier: Chorwacja? Szczyt marzeń każdego polskiego janusza, idealne miejsce na wakacje, no bo gdzie może być lepiej niż w miejscu, gdzie na każdej ulicy można usłyszeć tradycyjne polskie "#!$%@?"?
@Krupier: no to zrobię analizę organoleptyczną. Gdyby nie COVID to pracowalbym jako technolog a tak pozostalo przebranzowienie i w 2 miesiace z spozywki do analityka xD

a jak myslalem ze wech wraca to znowu zlapalem COVID i znowu mialem problemy z mowieniem i pisaniem, na szczescie mniejsze niz ostatnio. A technolog w spozywce ktory nie czuje smaku i zapachu to tak srednio zwlaszcza ze chcialem wdrazac nowe produkty, bo nawet przeszedlem
Chorwacja? Szczyt marzeń każdego polskiego janusza, idealne miejsce na wakacje, no bo gdzie może być lepiej niż w miejscu, gdzie na każdej ulicy można usłyszeć tradycyjne polskie "#!$%@?"?


@francoisinho: akurat nie, już ją widziałem. W sumie widziałem już większą część krajów Europy. A ty jak tam? Stać cię chociaż na wyjazd dalej niż poza granicę swojego powiatu czy wynajem wszystko pochłania? XDD
Pobierz Krupier - > Chorwacja? Szczyt marzeń każdego polskiego janusza, idealne miejsce na wa...
źródło: comment_1662640919lqFnIsa3vt17tS0Iwwx2GB.jpg
@Krupier: to spróbuj nie kupować najtańszego. Może jak spadną stopy procentowe (które jak powszechnie wiadomo z wysokością raty związku nie mają) to zostanie ci na jakieś ze średniej półki

@KakaowyTaboret: "mialem problemy z mowieniem i pisaniem"
Te problemy zostały ci do dziś, totalne głupoty piszesz xD