Wpis z mikrobloga

@Forak:
@Fiodooor:

przecież rata nie jest związana z ratą kredytu, nie wiedziałeś? Tak piszą na wykopie (by @Krupier xD):

Pytanie: jest jakiś związek między stopami procentowymi a ratą kredytu czy nie ma żadnego?

"Wydawałoby się, że związek jakiś jest, ale nie do końca."

xD xD xD

Wiesz kredyciarze, głowa do góry, z tymi stopami to was tylko okłamują xD
co to za bełkot?


@Fiodooor: typ ma coś z głową. Od kilku dni próbuje mi i @KakaowyTaboret wmówić, że wynajem jest zawsze tańszy niż kredyt hipoteczny. xD

A wiesz dlaczego? Bo jak ktoś podpisał umowę na wynajem w 2017 r. to już potem nie miał żadnych podwyżek od właściciela, a kredyty przecież rosną! XD

Ponoć znalazł mityczne ogłoszenia to (wynajem tańszy niż kredyt) potwierdzające, ale od kilku dni nie potrafi wrzucić
Pobierz
źródło: comment_1662560714LXRYfupLnTypxppTNzCPrk.jpg
@Fiodooor: zgadzam się, że typ ma coś z głową. Jak zadałem pytanie na tagu czy moja zona moze sama wziac kredyt hipoteczny i przyjac, ze ja utrzymuje dziecko, bo ja zalozylem JDG i na razie nie mam zdolnosci kredytowej to uznał, że kredytuje się pod korek (jedną pracującą osobą a nie dwiema) ¯\_(ツ)_/¯

Do tego woła mnie, że kredyt mi wzrosnął dwukrotnie w tym roku a nawet nie wie na ile
@KakaowyTaboret: nadpłata wjedzie w grudniu oczywiście, teraz się nie opłaca skoro przez 4 miesiące jest 0 zł. Wrzucam hajsiwo na KO i będzie na kebaba z odsetek. :P

A na stałe już za późno no i uważam, że w perspektywie długoterminowej lepiej wyjdę na zmiennych przy moim kredycie.
idealny moment na przejście na stałe xD ale mam polew z waszych wysrywów xD


@francoisinho: a czemu mnie wołasz? Ja na stałe przeszedłem już dawno, a kredyt mozna, uwaga, uwaga REFINANSOWAC xD

w kazdym temacie bedziesz robil wysrywy nie na temat? Tak cie boli ze mowiles ze bez problemu znajdziesz ogloszenia tansze niz wynajem i nic nie wyszlo?
"będzie na kebaba z odsetek"

Wysoko mierzysz w swoim marnym życiu xD


@francoisinho: no dziwne żeby z kilku tysi wpadło więcej na marnym procencie co nie? Wiem, że prosta matematyka cię przerasta, ale to już naprawdę trochę przesada. :|

Znów ci screena ucięło. :/