Wpis z mikrobloga

Witajcie moi drodzy. Chciałbym was kolejny raz poprosić o pomoc. Zrządzenie losu sprawiło, że zostałem wydymany przez dużego klienta. Za 2 dni wypłaty a ja mam po 200 zł dla ludzi. Robię promocję -50% na wszystkie produkty szyte w naszej pracowni. Uprzejmie błagam o rozpromowanie tej strony:
https://meskie-spodnie.pl/category/promocja
****
#gospodarka #reklamakreatywna #reklama #promocje #ekonomia #polska #firma #biznes #pepper #modameska #streetwear #heheszki #ubierajsiezwykopem #bekazpisu
  • 155
Łatwo się pisze oszust bez żadnej weryfikacji?


@Karbon315: Nic takiego nie napisałem. Po prostu wrzuciłem screena ze strony.

Co nie zmienia faktu, że nie dziwię się, że "wyjściowe" 200PLN za bluzę z kapturem niesprawdzonej (dla większości internautów) firmy nie bardzo zachęca do zamówień.
@Meskie-SpodniePL: dodam tylko, że januszowy marketing pt "-50% na wszystko bez przerwy, to marna manipulacja. Sugerujesz jakoby Twoje preodukty były warte tyle ile wynosi cena bazowa, a nikt ich przecież w takiej cenie nie kupuje. Sprawdziłem i w 2021 roku też miałeś promocję -50%. Ta historia z wypłatami i klientem w świetle Twojego podejścia do klienta wygląda mało wiarygodnie.
@missioncritical: Powiem nawet, że -50% miewamy prawie zawsze w black friday. Tutaj np. bluzy są cały czas po 250. Tak działa historia ceny... https://meskie-spodnie.pl/bluza-z-kapturem-rozpinana.html# Mogę też powiedzieć, że w najbliższy będzie też -50 albo -40% i gwarantuję Ci, że moi klienci kupują produkty w cenach bazowych. :) A oszukując klientów nie przetrwalibyśmy 47 lat na rynku. :) Zapraszam do obejrzenia cen we wtorek i dalszego komentowania.
@Meskie-SpodniePL: link prowadzi do bluzy przecenionej - 50%. Normalny januszowy marketing jak na chińskich stronach z dropshippingiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sprzedajesz bluzy po 125zł, ale wpisujesz, że niby przecenione o 50% żeby stwarzać wrażenie produktu premium i łapać jeleni. To marketing na bardzo niskim poziomie.
Pobierz
źródło: comment_1662561150pTILAUYXlWPGQybC2ED4wq.jpg
@Meskie-SpodniePL: no masz, bo przyszedłeś tu z ckliwą historyjką żeby namówić wykopków do zakupów po rzekomo obniżonej cenie. Ta cena jak widać w web.archive jest ceną stałą. Stąd też poddaję w wątpliwość Twoją bajkę.

Parafrazując "Przychodzisz tutaj wydusić pieniądze od poważnych ludzi?"
Pobierz
źródło: comment_1662561787rutIKdEH7F090JRBx6TvGv.jpg
@Karbon315: zmienia się, ale na web.archive gdzie nie kliknę na oś czasu to jest promka - 50%. Przecież to stara zagrywka z pseudosklepów dropshippingowych. Mechanizm prosty, mający na celu zmanipulowanie klienta. Jak w bezpośrednich negocjacjach zgodnie z każdym podręcznikiem do socjotechniki - najpierw rzucasz absurdalnie wysoką cenę, by potem ją obniżyć o dużą część i wywołać u klienta swego rodzaju satysfakcję (bo przecież kupi taniej) ( ͡° ͜ʖ ͡
@mynameis60: rzecz w tym, że tutaj tę promkę argumentuje ckliwą historią. Jakoby miał teraz wyprzedawać towar poniżej kosztów produkcji, bo traci płynność finansową, ale po wtorku już tę płynność będzie miał XD.

@Meskie-SpodniePL: chciałem pogratulować! Twoja reklama z bajką w tytule jest już w gorących, widoczna z komentarzami, które prostują tę super okazję.
czyli mówicie, że sklep internetowy z odzieżą męską i damską prowadzony przez krakowskiego producenta odzieży męskiej SZCZYGIEŁ z tradycją od 1974 r https://meskie-spodnie.pl/, prowadzi marketing polegający na zawyżaniu cen bazowych i co miesiąc jest dymany przez klienta i rzekomo musi rozprzedawać swoje rzeczy 50%, co faktycznie jednak nie jest prawdą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@missioncritical: Słuchaj. Mam blisko pół miliona długów i zaległości podatkowych. Spłacam od pandemii ledwo a jeszcze stopy podnieśli. Jak masz opóźnienie od klienta za miesięczną robotę to jesteś w dupie. Aktualnie modlę się żeby mi się jeszcze 20letni samochód nie #!$%@?ł więc zajmij się czymś innym niż #!$%@? mnie proszę.
Słuchaj. Mam blisko pół miliona długów i zaległości podatkowych. Spłacam od pandemii ledwo a jeszcze stopy podnieśli. Jak masz opóźnienie od klienta za miesięczną robotę to jesteś w dupie. Aktualnie modlę się żeby mi się jeszcze 20letni samochód nie #!$%@?ł więc zajmij się czymś innym niż #!$%@? mnie proszę.


@Meskie-SpodniePL:

Uwierz, dużo osób ma problemy i firmy plajtują. Ale jeżeli rzucasz tu ckliwą historię i mówisz, że -50% już teraz, ostatni