Wpis z mikrobloga

@JanLaguna: Bardzo miło się słuchało, ale tak jakby Ja przeoczyłem czy cała rozmowa na temat o którym widać mógłbyś gadać godzinami. To dostałeś 10min czasu antenowego :P Ładnie zarysowałes po szybko konflikt i możliwość dojścia do wojny domowej bazując na wydarzeniach z końca sierpnia, ale cholera. Czuje niedosyt. Mógłbym posłuchać tak jeszcze dodatkowe 2h w tym temacie. Mimo wszystko mega szacun i pozdrawiam, byle tak dalej!
@Hieronim_Berelek
@Sierzant_Cruchot
@zbyssto
@w00nski
@Hue_Hue_Hue
@Kagernak
@N331
@Nitro_Express
@Palladyn400
@Espada97
@Czarna_suszarka Dzięki Mireczki Cieszę się że fajnie się słuchało. Niestety w radiach jest tak, że takie rozmowy to max kilka minut, najdłużej w radiu jak byłem to chyba 20 minut w Polskim Radiu 24 jak Amerykanie zabili Solejmaniego. O protestach w Iraku można by mówić godzinę, a to by było mało. ( ͡º ͜ʖ͡
@JanLaguna: Jeszcze raz gratki. W tajemnicy Ci powiem, że raz telefonicznie udzielałem się na antenie rmfu. Byłem pewien, że jesteśmy na antenie, a oni wycięli połowę mojej wypowiedzi i dopiero puścili. Także rozumiem jaki wysiłek jest potrzebny żeby skondensować maksimum treści w minimum słów i w dodatku na tyle interesująco to opowiedzieć, żeby utrzymać zainteresowanie słuchaczy.